Vakıfbank’tan KOBİ Özel Kampanyası

0

Her geçen gün büyüyen işletme hacmiyle kalkınan Türkiye ekonomisi bankaların sağladıkları fırsatlarla büyük bir ivme kazanmaktadır. Bu ivmenin hızlanmasında büyük bir rol oynayan bir vakıf bankası olan Vakıfbank, KOBİ’lere 62. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla kampanya düzenliyor. Vakıfbank Özel Kobi Kampanyası 62 TL’lik dosya masrafı ile sizlerle.

Aylık eşit taksit imkanları, 3 aya varan ödemesiz dönem, taksit ertelemeli Vakıfbank KOBİ Özel Kampanyası tam Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler için ideal kredi fırsatını doğurmuş. 62 yıldır müşterilerine özenle hizmet veren Vakıfbank, mutluluğunu KOBİ’lerle paylaşıyor. 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları kapınızı çalıyor. Çekebileceğiniz kredi tutarı maksimum 100.000 TL tutarındadır. Sadece 62 TL’lik masraf ile de yığınla para bayılmıyorsunuz.

Ayrıca üç farklı ödeme seceneğiyle dilediğiniz şekilde geri ödeme yapabilirsiniz. KOBİ’ler geri ödemelerini, ister aylık eşit taksitle, ister, üç aya kadar ödemesiz dönemle, isterse de bir yıl içerisinde 4 taksite kadar erteleyerek gerçekleştirebilir. BusinessCard sahibi iseniz harcamalarınızda da 100 TL indirim kazanıyorsunuz. Kredi kullanımınız sonrasında BusinessCard’larınız ile ( ek kartlar dahil)             yapacağınız ilk 5.000 TL tutarındaki alışverişinizde 100 TL indirim kazanıyorsunuz.

Vakıfbank KOBİ Özel Kampanyası, 31 Mayıs 2016 tarihine kadar geçerli olup, kredinizi kullanabilmeniz için çapraz bankacılık ürünlerinin alınması zorunlu kılınmaktadır. SMS yoluyla kampanyaya katılan müşterilerin kazandıkları indirimler, kampanya bitiminde kredi kartı borçları ekstrelerine yansıtılacaktır.  Detaylı bilgi ve başvuru için Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın