Ana Sayfa KOBİ Şekerbank’tan Şeker Gibi KOBİ Kredileri

Şekerbank’tan Şeker Gibi KOBİ Kredileri

-

İşletmesini büyütmek isteyip yeterli finansal desteği bulamayan Küçük ve Orta Büyüklükte İşletmeler için kredi fırsatlarıyla ağzınızı tatlandıran Şekerbank burada.

Şekerbank, 1953 yılında pancar üreticilerine destek vermek amacıyla kurulmuştur. Kuruluş yeri Eskişehir olan banka 2004 yılında Genel Müdürlüğü’nü İstanbul’a taşıyarak hizmetlerini orada sürdürmeye devam etmektedir. Esnaf-işletme bankacılığı, kurumsal-ticari bankacılık, bireysel bankacılık ve KOBİ-Tarım bankacılığı alanlarında hizmet veren banka faaliyet alanlarını büyütme yolundadır.

Bu alanlardaki uzmanlığı ve deneyimiyle finansal desteklerini sürdürmektedir. Atıldığı en yeni finansal desteklerden birisi olan Şekerbank KOBİ Kredileri, KOBİ’lerin ticari faaliyetlerini sürdürmeleri için sağlanmaktadır. KOBİ’lere; nakit krediler, gayri nakit krediler, EKOKredi, proje finansmanları alanlarında hizmet sağlamaktadır.

                 Nakit krediler desteğinde 6 farklı kredi desteği sunmaktadır. Bunlar;

-Rotatif Kredi & BCH

                 BCH (Borçlu Cari Hesap Kredileri), kısa vadeli ihtiyaçlarınız için belirli bir limit ile dilediğiniz zaman para çekme ve yatırma olanağı. Üç aylık dönemler itibariyle faiz yansıtması ve ödemesi yapılır.

                 Rotatif Kredi, kısa vadeli ihtiyaçlarınız için belirli bir limit ile dilediğiniz zaman para çekme ve yatırma olanağı. Üç aylık faiz oranı TRLIBOR’a endekslidir ve günlük değişken nakit türüdür.

-Spot Krediler

                 Kısa vadeli ihtiyaçlarınız içindir. Faiz oranı, kredi tutarı, ve vadesi kullanım zamanında belirlenir.

-Taksitli Ticari Krediler

                 Peşin para ile ürün alımında ve işletme ihtiyaçları doğrultusunda kullanılabilecek kredilerdir. Belirli bir ödeme planı çerçevesinde kullandırılırlar.

-Dövize Endeksli Krediler

                  Bir döviz cinsine endekslenen, geçerli olan döviz kurları üzerinden TL olarak kullandırılan kredilerdir.

-Vergili Döviz Kredileri

                   Ticari ve mesleki amaçla kullandırılan yabancı para menkul kıymetini geçmeyen döviz kredileridir. Ortalama vadesi 1 yıldan uzundur.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,869BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler