Denizbank Afilli Bankacılık Nedir?

Toplamda 43 şube ile tarım,sağlık,enerji,denizcilik,turizm gibi alanlarda kurulduğu yıldan bu yana hizmet veren Denizbank yeni bir bankacılık anlayışıyla müşterilerinin önüne çıkıyor. Denizbank Afilli Bankacılık, Denizbank ‘ın yeni ve taze hizmetlerinden sadece bir tanesi. Yerli ve uluslarası birçok firma kuruluş ve şube ile hizmetlerine son sürat devam eden Denizbank’ın Afilli Bankacılık hizmeti nedir?

Denizbank Afilli Bankacılık Nedir? sorusunun en iyi yanıtlarından birisi, ayrıcalıkların bankacılığı desek doğru olur sanırım. Denizbank Afilli Bankacılık, aileniz için ayrıcalıklı bir bankacılık anlayışının doğuşudur. Size ve ailenize özel bankacılık hizmetleri ve ürünleriyle birikimlerinizi en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz.

Hayatınız Denizbank Afilli Bankacılık ile değer kazanacak ve kendinizi el üstünde hissedeceksiniz. Afilli bankacılık ayrıcalıkları sırasıyla; afilli ürüler, afilli hizmetler, afilli aile ayrıcalıkları, afilli lifestyle, afilli seyahatler. Afilli bonus ile AnadoluJet ile olan uçuşlarınızda %30 indirim fırsatları, afilli bankacılık ve Garenta iş birliği ile rent a car hizmetlerinde %20 indirim olanakları, Tık’ır Tık’ır webde kazanan mevduat hesabı ile de şubeye gitmeden birikimlerinizi takip edebilirsiniz.

Afilli Bonus Platinum başvurusu yaparak kartınızıda hemen isteyebilirsiniz. Afilli bir hayat için Afilli Bankacılık’ta yerinizi edinin, yıl boyunca konaklamalarda %15 indirim kazanın. Günübirlik ziyaretlerde de %15 indirim kazanarak her türlü kazanın. Yine spa ve ski pass hizmetlerinde de %15 indirim Erzurum Palandöken’de sizleri bekliyor. Türkiye’nin her yerinde indirimli kahvaltılar yapmak için afilli bankacılık başvurmanız için burada.

Denizbank afilli bankacılık nedir hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Facebook sayfasını da beğenebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın