ING Bank Menkul Değerler Yetkilisi İş İlanı

0

7 gün 24 saat bankacılık hizmetiyle Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan ING Bank özü sözü bir başarı anlayışıyla hareket etmektedir. Türkiye’de 2008 yılında hizmet hayatına atılan banka 53.000’den fazla çalışanıyla 40’ı aşkın ülkede bireysel ve kurumsal olarak müşterilerine destek sağlamaktadır.

Çalışanlarından ve hedeflerinden güç alarak ilerleyen ING Bank Menkul Değerler Yetkilisi İş İlanı ile değerlendirmek üzere adaylar aramaktadır.

ING Bank işe alım sürecinde fırsat eşitliği esasında, işinin ehli İnsan Kaynakları Personeli ile ilerlemektedir. Boş olan kadrolar en uygun kriterlere sahip kişiler ile doldurularak, istenilen niteliklere uygun adaylara iş görüşmeleri yapılmaktadır. ING Bank Menkul Değerler Yetkilisi İş İlanı üzerinden yapacağı işe alımlarda adayların, şirketin genel işleyişi hakkında bilgi sahibi olması ve iç müşterilerle iletişimi sağlayabilecek kişiler olmasını istemektedir. Adaylar, potansiyel müşterilerin listelerini analiz edebilmeli ve yeni müşteriler kazandıracak nitelikte olmalıdır. Şirket içi gelen bildirimleri raporlamalı ve piyasa gündemini takip edip güncel konular hakkında bilgili olmalı.

Adaylar için insan kaynaklarının belirlediği kriterler; üniversitelerin ilgili alanlarda 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun ya da devam zorunluluğu bulunmayan, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Araçlar lisansına sahip, haftanın en az 4 günü çalışacak, finans ve bankacılık alanında kariyer hedefleyenlerdir.

Değerlendirmeye alınacak olanlar banka ekibiyle uyum içerisinde bulunmalı ve satış becerisine güvenmelidir. Bankanın 38 açık pozisyonundan size uygunu bulmak için bankanın ilan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-ing-menkul-degerler-yetkili-yardimcisi-1233355

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın