ING Bank Menkul Değerler Yetkilisi İş İlanı

Google Haberlere Abone Ol:

7 gün 24 saat bankacılık hizmetiyle Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan ING Bank özü sözü bir başarı anlayışıyla hareket etmektedir. Türkiye’de 2008 yılında hizmet hayatına atılan banka 53.000’den fazla çalışanıyla 40’ı aşkın ülkede bireysel ve kurumsal olarak müşterilerine destek sağlamaktadır.

Çalışanlarından ve hedeflerinden güç alarak ilerleyen ING Bank Menkul Değerler Yetkilisi İş İlanı ile değerlendirmek üzere adaylar aramaktadır.

ING Bank işe alım sürecinde fırsat eşitliği esasında, işinin ehli İnsan Kaynakları Personeli ile ilerlemektedir. Boş olan kadrolar en uygun kriterlere sahip kişiler ile doldurularak, istenilen niteliklere uygun adaylara iş görüşmeleri yapılmaktadır. ING Bank Menkul Değerler Yetkilisi İş İlanı üzerinden yapacağı işe alımlarda adayların, şirketin genel işleyişi hakkında bilgi sahibi olması ve iç müşterilerle iletişimi sağlayabilecek kişiler olmasını istemektedir. Adaylar, potansiyel müşterilerin listelerini analiz edebilmeli ve yeni müşteriler kazandıracak nitelikte olmalıdır. Şirket içi gelen bildirimleri raporlamalı ve piyasa gündemini takip edip güncel konular hakkında bilgili olmalı.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Dönemsel Gişe Yetkilisi İlanı: 16 Farklı Şehir

Adaylar için insan kaynaklarının belirlediği kriterler; üniversitelerin ilgili alanlarda 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun ya da devam zorunluluğu bulunmayan, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Araçlar lisansına sahip, haftanın en az 4 günü çalışacak, finans ve bankacılık alanında kariyer hedefleyenlerdir.

Değerlendirmeye alınacak olanlar banka ekibiyle uyum içerisinde bulunmalı ve satış becerisine güvenmelidir. Bankanın 38 açık pozisyonundan size uygunu bulmak için bankanın ilan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-ing-menkul-degerler-yetkili-yardimcisi-1233355

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…