Yapı Kredi Konut Kredileri

0

Türkiye’deki 4. Özel büyük banka olan Yapı Kredi bankası, önceki sahibi olan Çukurova Holding’den TMSF’ye borçları nedeniyle  Koç Holding’e satılmıştır. Koç Holding dönemin bankacılık sektöründe, bankacılığın parlayan yüzü olan Yapı Kredi aktif büyüklüğünü 223,8 milyara kadar çıkarmıştır. 10,9 milyon müşteriye sahip olan banka birçok alanda pazar liderliğini elinde tutmaktadır.

            Büyüyen yapısı ile hizmette sınır tanımayan Yapı Kredi , hizmeterine Yapı Kredi Konut Kredileri adı altında devam etmektedir. Yapı Kredi Konut Kredileri hizmeti ile ev almak isteyip sahip olamayan veya nakit sıkıntısı yüzünden istediği eve bir türlü kavuşamayan müşteriler bu kredi fırsatını tepmesinler. Yapı Kredi müşterisiyseniz zaten kolaylıkla bireysel ihtiyaç kredinizi hesabınız üzerinden, internet şubesi aracılığıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuzun gerçekleştirebilmesi için izlemeniz gereken adımlar sırasıyla; Kişisel Bilgiler > Kredi Talebi > Onay , bölümlerindeki formların eksiksiz olarak doldurulup sisteme yollanması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Anlaşmalı konut projeleriyle ev arama daha uygun bir konut almanızı sağlayacak olan Yapı Kredi Konut Kredileri, birçok konut projesini içerisinde barındırmaktadır. Siz de Yapı Kredi’nin internet sitesi üzerinden bütçenize uygun seçenekleri seçerek en iyi krediyi belirleyebilirsiniz.

Oturma amaçlı mı? Yatırım amaçlı mı? Mevcut evinizin teminatı ile ihtiyaç kredisi almak için mi? Bu soruları yanıtlayarak size en uygun krediyi hemen alabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi Mortgage formunu doldurduğunuz taktirde; uzman yardımı ile finansal, hukuksal veya vergisel sorunlarınızın cevaplarını alabileceksiniz.

Yapı Kredi Konut Kredileri ile ev sahibi olmak için ne duruyorsunuz, hemen bir şubeye koşun ve kredinizi alın!

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın