Ana SayfaBanka İş İlanlarıZiraat Katılım Bankası Antalya Personel Alımı

Ziraat Katılım Bankası Antalya Personel Alımı
Z

-

Ülkemizin son dönemlerde açılan katılım bankalarından en büyüğü olan Ziraat Katılım Bankası kadrolarında görev almak üzere Antalya bölgesi için personel alımı yapılacağı belirtilmiştir.

Banka katılım bankacılığı şartlarına uygun olarak görev almak isteyen Bireysel Pazarlama Bölüm Başkanlığı koordinasyonunda Antalya bölgesi için çalışma arkadaşları aramaktadır.

Ziraat Katılım Bankası Bireysel Müşteri İlişkileri Yetkilisi  Antalya iş ilanı için pozisyon kapsamında alınacak personellerin, müşteri portföylerinde bulunan ve potansiyel müşteriler için ihtiyaçların belirlenerek bankanın ürünlerinin müşterilere sunulması, bankanın fiyatlama ve maliyet stratejilerinde aktif rol oynaması ve karlılığa katkı sağlaması beklenmektedir.

Bu alanda faizsiz bankacılık sektörü için çalışmayı arzulayan adaylar ve Antalya ili özelinde 3 yıllık pazarlama deneyimi sahip adaylar tercih nedenleri arasında yer almaktadır.  Ziraat Katılım Bankası henüz kısa süre önce faaliyetlerine başlamış olmasına rağmen geniş bir müşteri kitlesine hitap etmesinden dolayı oldukça yoğun ilgili gören bankalar arasına girmeye aday görünüyor.

Bu derece büyük bir kurum kadrolarında görev alıyor olmak tüm adaylar için kariyer çizgisinde önemli bir yer alacağı gibi, ileriki vadede özgeçmişinize önemli bir artı kazandıracaktır.

Ziraat Katılım Bankası tarafından yayınlanan iş ilanına dair detaylar ve başvuru şartlarına bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

https://kariyer.ziraatkatilim.com.tr/TTUNQRNTNJB7W6BUBC7UQXFD2Z.JOB

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol