Yapı Kredi’den Maaş Müşterilerine Özel Krediler

0

Çalışıyorsunuz çabalıyorsunuz ama yine de bir yerden kesmek zorunda kalıyor veya ihtiyaçlarınız için para yetiştiremiyorsanız Yapı Kredi Maaş Müşterilerine Özel Krediler ile bu derdinize deva olacak bir kredi sizlerle. Sadece maaş müşterilerinin faydalanabileceği bu kredi, Yapı Kredi müşterilerine özel bir kredi çeşididir.

              Günümüzün en büyük bankalarından biri olan Yapı Kredi;1012 şube 4000’i aşkın ATM ve 19000’in üzerinde çalışanı ile bankacılık sektörünün ana damarını oluşturmaktadır. Birçok finansal alanda faaliyet gösteren Yapı Kredi bankası, 1944 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet hayatını her müşteriye özel kredi imkanları sağlayarak ve yatırım ilişkilerini güçlendirerek sürdürmektedir. Yakın zamanda çıkardığı Yapı Kredi Maaş Müşterilerine Özel Krediler desteğiyle, maaşı Yapı Kredi’ye yatan müşteriler bu özel krediden yararlanarak nakit sıkıntılarını gidermektedirler. %1,29’dan başlayan cüzi faiz oranlarıyla Bireysel İhtiyaç Kredisini Yapı Kredi’den alın, rahatlığın keyfine varın.

              Emekli müşterilerinden de sadece nüfus cüzdanı istemekte olup kamu çalışanları için nüfus cüzdanları ve kamu kimlik kartları istenmektedir. 5.000 TL’den başlayan kredi tutarlarında 24 ay vade için aylık faiz oranı %1,35’tir. Kredi tutarı 10.000 TL’ye çıktığında 36 ay vade için faiz oranı %1,32’ye kadar düşmektedir. 20.000 TL’lik kredi çekimlerinde faiz oranı biraz daha düşürülerek %1,29’a kadar inmektedir. Yapı Kredi Maaş Müşterilerine Özel Krediler’de kredi tahsis ücreti , çekilen kredi tutarının %0,5 kadarı olup müşteriden tahsil edilmektedir. Başvuru için gerekli evraklar; nüfs cüzdanı fotokobisi, gelir belgesi ( son iki aya ait güncellenmiş maaş bodrosu veya şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısı, serbest meslek sahipleri için son vergi levhası fotokobisi, emekliler için maaş cüzdanı fotokobisi, kira geliri var ise onun  tapu ve kira kontrat fotokobisi.), elektrik-su-doğalgaz gibi genel ev giderlerinin son 3 ayına ait müşterine adına düzenlenmiş hizmet faturası ve üç ay içinde alınmış ikametgah belgesi.

               Yapı Kredi Maaş Müşterilerine Özel Krediler’e minimum başvuru miktarı 1.000 TL olup bireysel krediler için, internet şubesi üzerinden “ Kredi Şimdi “ sekmesi ile başvurabilirsiniz. SMS yoluyla yapılmak istenen başvurular için – Kredi Türü (boşluk) TCNo (boşluk)  AylıkGelir – yazarak 4411’e gönderdiğinizde başvurunuz yapılıyor.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version