Getirisi Yüksek HSBC Modern Hesap ile Tanıştınız mı?

0

Büyüyen ve gelişen Türkiye ekonomisinde hep bir adım daha öne çıkmak isteyen bankalar, her gün yeni bir fikirle ve o fikre ışık tutacak eylemlerle yoluna devam etmektedir.

HSBC Bankası da bu yolda emin adımlarla ilerleyen bankalardan bir tanesidir. Finansal gücünü koruyarak, doğru risk yönetimi sağlamak, hızlı güvenilir ilerleyerek, performans odaklı, verimliliğini yüksek tutmaya çalışan, kaliteli işler yapan, müşteri odaklı, bütünlük ve sürdürebilirlik ilkeleriyle, finansal alanda ve sermaye piyasasında kendini gösteren büyük bankalardandır.

Getirisi Yüksek HSBC Modern Hesap

HSBC Modern Hesap ise tüm bu saydığımız bankacılık anlayışını içinde barındıran bir HSBC hizmetlerinden bir tanesidir. Hesap açılışı için alt limit bulunmaz. Ancak faiz getirisi elde edebilmek için hesabınızda en az 2.000 TL bulunması gerekiyor.

  • EFT ve Havale Yapabilirsiniz

HSBC Modern Hesap ile sizde %19,0 hoş geldin faizi ile tanışın.  Hesabınızı en rahat şekilde yönetebilir, vade bozdurma derdi olmadan para çekip yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca HSBC Bank Modern Hesap müşterilerine ücretsiz olarak EFT ve Havale yapma olanağı da sağlamaktadır.

  • Düzenli ve Otomatik Ödeme Talimatı Verebilirsiniz

Diğer bankaların aksine düzenli ve otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Bütün bu ödemeleri gerçekleştirdikten önce ve sonrasında da SMS ile bilgilendirilirsiniz. Hatta ve hatta HSBC Advance dünyasına giriş yaparak, HSBC Modern Hesap için sürekli olarak hoş geldin faizi ayrıcalığından yararlanma fırsatı elde edebilirsiniz.

  • 3 Farklı Başvuru Seçeneği

HSBC Advance ile HSBC Bank Modern Hesap tüm ayrıcalıkları ile tanışmak için yapmanız gereken işlem, vadesiz hesabınızdan gerçekleştirilen aylık 500 TL ve üzeri bir tanesi fatura olmak üzere üç adet otomatik ödeme talimatı vermek.

  • İnternet bankacılığı,
  • Telefon bankacılığı,
  • Şubeler aracılığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yani Modern Hesap başvurusu için bankaya gitmenize gerek yok.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın