Ana SayfaDiğer İş İlanlarıAtatürk Üniversitesi 58 Kişilik Personel İstihdamı Sağlayacağını Duyuruyor!

Atatürk Üniversitesi 58 Kişilik Personel İstihdamı Sağlayacağını Duyuruyor!

Atatürk Üniversitesi tarafından kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda 58 kişini akademik personel olarak istidam edileceği bildirildi.

-

Atatürk Üniversitesi tarafından kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda 58 kişini akademik personel olarak istidam edileceği bildirildi.

Atatürk Üniversitesi Akademik Personel Alımı Detayları

Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü 58 kişilik akademik personel alımları ile ilgili tüm detayları paylaştı. Buna göre yeni personeller kamu iş ilanları kapsamında profesör, doçent ve doktor pozisyonlarında istihdam edilecekler. Duyuruda akademik personellerin Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Yer Bilimleri Fakültesi, Sağlık Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Su Ürünleri Fakültesi, Açıköğretim Fakültesi, Turizm Fakültesi, Beşeri ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ve Meslek Yüksekokullarında görev alacakları da belirtildi. Aynı bilgilendirmede başvuru yapacak adaylara gerekli olan tüm detaylardan bahsedildi. Bu detaylar arasında başvuru sahiplerinin yerine getirmesi gereken genel ve özel şartlar, başvuru sırasında hazır bulundurulması gereken belgeler ve başvuru sürecinin nasıl işleyeceği şeklinde sıralanabilir.

Atatürk Fakültesi Akademik Personel Alımları Başvuruları

Kariyer planına akademik personel olarak devam etmeyi planlayana adayların başvuruları bizzat ya da posta yoluyla kabul ediliyor. Başvuru sonuçlarının Atatürk Üniversitesi’nin internet sitesinden duyurulacağı, her adayın sadece 1 açık pozisyon için başvuru yapabileceği, istenen belgelerin eksik, yanlış ya da gerçek dışı olması, postadan doğacak gecikmeler gibi durumlardan Atatürk Üniversitesi’nin sorumlu olmayacağı da duyuruda açıkça bildiriliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?f2ea26a1-75cd-4108-a49e-74df35bfe6a0

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler