Burgan Bonus Kredi Kartı!

Burgan Bonus Kredi Kartı! Burgan Bonus Kredi Kartı İçin Nasıl Başvuru Yapılır? Avantajları Nelerdir? Detaylar İçin...

0
Burgan Bonus Kredi Kartı!

Burgan Bonus Kredi Kartı!

1997 yılında bankacılık sektörüne adım atan Burgan Bank, en genç ticaret bankalarından bir tanesidir. Burgan Bank’ın bağlı bulunduğu üç banka grubu vardır. Bunlar; Gulf Bank Algeria, Bank of Baghdad, Tunis International Bank ‘dır. Banka en genç bankalar arasında bulunmasına rağmen giderek genişleyen bir gelir yapısına sahiptir. Yüksek standartlar peşinde koşarak müşteriler ve kendi bünyesi için en iyiyi hedeflemektedir.

Burgan Bank tüketicilere çeşitli doğrultularda hizmet sağlayarak, tüketinin milli hasılaya katkı sağlayıp harcamalarda bulunmasına yardımcı olmaktadır. Böylece üreticinin de yüzü gülmektedir. Bu harcamaların en rahat , uygun ve taksitlendirme seçenekleriyle Burgan Bonus Kredi Kartı’nı çıkarmıştır. Burgan Bonus Kredi Kartı, dünyanın her yerinde yapacağınız harcamalarda size bonus puanlar kazandırır. 200.000’i aşkın anlaşmalı ortaklardan yaptığınız alışverişlerde  %20’ye kadar ekstra bonus kazanabiliyorsunuz. Biriken bonuslarınızla da bedava alışverişler gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli taksitlendirmelerle de harcamalarınızın tümünü o an ödemek yerine azar azar ödeyebilirsiniz. Geri ödemelerinizi 0850 222 8 222 telefon bankacılığı veya internet şubesi ile hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan Bank Bonus kredi kartınız başvurunuz onaylandıktan sonra bildirdiğiniz adresinize kurye aracılığıyla imza karşılığında teslim edilmektedir.  Teslimat adresi değişikliğinde çağrı merkezini arayarak, adres değişikliğini bildirmeniz gerekmektedir. Kredi limitinizi düşürmek veya yükseltmek istediğinizde bankaya bildirerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesap kesim ekstrenizin tarihini öğrenmek istiyorsanız çağrı merkezi veya şubeler aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın