Ana SayfaBanka İş İlanlarıFinansbank Türkiye Geneli Personel Alımları Başladı

Finansbank Türkiye Geneli Personel Alımları Başladı
F

-

Finansbank, hizmet hayatına 1987 yılında başlayarak, Hüseyin Yeğin tarafından kurulmuştur. 2006 yılında Yunanistan’ın en büyük bankası National Bank of Greece tarafından satın alınmıştır.  Finansbank, klasik bankacılık hizmetlerinden ayrılarak finansın nabzını tutmak için yola çıkmıştır. Bankacılık sektöründe; “Bu takımda yükselmenin sınırı yok” sloganıyla ilerleyen Finansbank A.Ş Türkiye geneli personel alımı gerçekleştirmektedir. Finansbank, “ Yenilikçi, hevesli,  başarılı yıldız bir  Finansçı olmaya hazırsan, seni aramıza bekliyoruz.” diyerek adaylarına sesleniyor.

Finansbank, iş hayatına bankacılık sektörü ile giriş yapmak isteyen genç Bireysel Satış Temsilcisi adaylarını Mayıs ayı ortaları itibariyle bünyesine davet ediyor. Başvuracak adaylar için iş özet tanımı; kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin sahada satışının sağlanması.

Türkiye genelinde personel alımı sağlayan Finansbank’ın tercihi genç adaylardan (30 yaş ve altı) yana. Satış ve Pazarlama departmanında görev alacak adaylar müşterilerle ve insanlarla kolaylıkla iletişim kurabilecek işe kolaylıkla yoğunlaşıp adapte olabilecek kişiler olmalı.

Başvuruda bulunacak Bireysel Satış Temsilcisi adaylarının ikna becerilerinin yüksek olması ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması istenmektedir. Başvuran adaylar, daha önce aynı pozisyon veya benzer bir pozisyon için başvurada bulunmuş olup mülakatta elenmemiş olmamalılar. Eğitim durumu için istenen kriterler en az lise mezunu veya üniversitede devam zorunluluğu olmayan öğrenciler. Çalışma şekli tam zamanlı olup deneyimsiz adayların da başvuruda bulunabileceği belirtilmiştir.

http://www.yenibiris.com/finansbank-a-s/bireysel-satis-temsilcisi-is-ilani/686943

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol