Yapı Kredi Bankası Kurumsal Bankacılık Destek Uzmanları Arıyor

0

Türkiye’nin ilk özel bankası olan Yapı Kredi, istikrarlı büyüme ve değer yaratan finansal desteği ve yatırımlarıyla müşterilerinin ve çalışanlarının ilk tercihi olmak istemektedir. Müşterilerine sağladığı hizmeti hep bir üst noktaya taşıyan Yapı Kredi Bankası Kurumsal Bankacılık Destek Uzmanları arıyor ve çalışanları için de en iyi çalışma ortamını sağlıyor. Yapı Kredi  çatısı altında, finans sektörünün en iyi çalışanlarını yetiştiren banka, yeni mezunlar ve tecrübesiz adaylar için de fırsatlar sağlayarak topluma kaliteli bireyler katmaktadır. Bu amaçla yayınlanan banka iş ilanları kapsamında sürdürdüğü eğitim ve geliştirme çalışmalarıyla çalışanlarına yenilikçi bir yaklaşım sağlayarak yeni fırsatlar sunmaktadır.

Üniversite mezunlarını ilgilendiren iş ilanında değerlendirelecek adayların iyi derecede İngilizce bilmesi istenmektedir. Başvuran adayların kendisine katkısı olduğu kadar bankanın Kurumsal Bankacılık hedef ve stratejilerine de faydası olması beklenmektedir.

Kurumsal Bankacılık Destek Uzmanları arayan banka satış faaliyetlerinde kurumsal şubelerin hedeflerinin gerçekleşmesinde katkı sağlamak, satış oranları, şube bazında verimlilik analizi, bütçe takibi gibi konularda destek verecek çalışanlar aramaktadır. Kapanan şubelerin takibi, birleşme ve tadilat gibi şubelerin lojistik ihtiyaç gerektiren durumların analizinin yapılması ve raporlanmasının sağlayabilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

Şuanda 71 açık pozisyonu bulunan Yapı Kredi Bankası’nda, değerlendirmeye alınacak adayların aynı zamanda en az 2 yıl deneyimli olmalarını istemektedir. Teknolojik gelişmelere de ayak uydurup kendini teknolojiyle adapte eden banka, ilanında çalışanlarının da teknolojiyle iç içe olmasını ve Office programlarını iyi bir şekilde kullanabilmesini belirtmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-kurumsal-bankacilik-satis-ve-kredi-destek-uzmani-1492344

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın