Yapı Kredi’den Beklemeksizin Anında Kredi!

0

Türkiye ekonomisi bankaların tüketicilere sunduğu kredi imkanlarıyla gün ve gün artış göstererek, tüketicinin alım gücünü artırıyor. Tüketiciye sağlanan anında kredi ile tüketici ihtiyaç duyduğu an kredisini alarak kullanabiliyor. Yapı Kredi’den anında kredi, Yapı Kredi’nin tüketicilerine sunduğu kredi fırsatlarından bir tanesi. Yapı Kredi müşterilerine şubeye gitmeye gerek kalmadan ihtiyaç duyulan anda, mobil şubesi ve bireysel internet şubesi üzerinden anında kredi imkanı sağlıyor.

Yapı Kredi’den anında kredi ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kredi fırsatlarını her zaman yakalayabilirsiniz. Yapı Kredi bireysel ve internet şube ve mobil şubeden yapılan başvurularınızı 36’aya varan vadelere kadar uzatarak ödemeyi kolaylaştırıyor. Krediniz onaylandığı anda kullanabiliyorsunuz. Kullandığınız kredi miktarı haftaiçi veya haftasonu farketmeksizin hesabınıza geçiyor.

Yapı Kredi’den anında kredi fırsatını mobil şube ve internet şubeden halletmek isteyen ancak üyeliği olmayan müşteriler, Yapı Kredi’nin internet sitesi üzerinden veya müşteri hizmetleri aracılığıyla üyeliklerini gerçekleştirebilir. Şifrenizi unuttuysanız  Yapı Kredi’nin işlem menüsünden Şifre Al/Şifremi unuttum butonu aracılığıyla yeni bir şifre temin edebilirsiniz.

Yapı Kredi’den anında kredi müşterilerine örnek bir ödeme planı sunarsak;

  • Kredi tutarı 5.000 TL ise 24 ay vade, ile Aylık Akdi  %1,43’lük Faiz Oranı, 25 TL Kredi Tahsis Ücreti, %1,9431 Aylık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç), %23,3177 Yıllık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç), 255,93 TL Aylik Taksit Tutarı, 6.142,32 TL Toplam Geri Ödeme Tutarı.

 

  • Kredi tutarı 10.000 TL ise 36 ay vade, ile Aylık Akdi  %1,40’lık Faiz Oranı, 50 TL Kredi Tahsis Ücreti, %1,8828 Aylık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç), %22,5937 Yıllık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç), 372,45 TL Aylik Taksit Tutarı, 13.408,20 TL Toplam Geri Ödeme Tutarı.

 

  • Kredi tutarı 20.000 TL ise 36 ay vade, ile Aylık Akdi  %1,37’lik Faiz Oranı, 100 TL Kredi Tahsis Ücreti, %1,8394 Aylık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç), %22,0729 Yıllık Efektif Faiz Oranı (Sigorta Hariç), 740,50 TL  Aylik Taksit Tutarı, 26.658,00 TL Toplam Geri Ödeme Tutarı.

 

Bireysel ihtiyaç kredisi toplam masrafa sigorta hariç diğer ücretler (kredi açılış ücreti, katkıpayı ve vergiler) dahil edilmiştir. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranları/taksit tutarları eşit taksit ödemeli yönteme göre hesaplanmıştır. Hesaplamalara vergi ve fon da dahil edilmiştir.

En az 1.000 TL ile en fazla 10.000 TL arasında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapı Kredi müşterilerine 75.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi limiti sunulabilir. Başvurularınız aynı gün içerisinde değerlendirmeye alınır. Başvuru cevabınız SMS yoluyla iletilir. Başvuru durumunuzu internet şubesi aracılığıyla da kontrol edebilirsiniz. Kredinizi kullanırken otomatik ödeme seçeneği ile taksitlerinizin otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Kredi başvurunuzu 7 gün 24 saat dilediğiniz an gerçekleştirebilirsiniz. Onaylı/ön onaylı kredi limitleriniz haftasonu da dahil her gün 02.00-21.30 saatleri arasında kullanılabilir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın