Ana SayfaBirikim & YatırımING Bank Vadesiz Altın Hesapları için Başvurular Çok Kolay!

ING Bank Vadesiz Altın Hesapları için Başvurular Çok Kolay!
I

-

ING Bank, Türkiye’nin Tasarruf Eğilimleri Araştırmalarını 2011 yılından bu yana üstlenerek, Türkiye’deki tasarruf bilincini geliştirmek ve düşük tasarruf oranlarına dikkat çekerek lider tasarruf bankası yolunda ilerlemektedir. Turuncu Damla gibi sosyal sorumluluk projeleriyle akıllı finansal çözümlemeler sunup şirketlerin ana bankaları olmayı hedeflemektedir. Faaliyet halinde olan her kurumu, işletmeye destek sağlamaya çalışmaktadır. ING Bank Vadesiz Altın Hesapları birikimi ile tasarruflarınızı yine en iyi şekilde değerlendirip saklamaktadır.

ING Bank Vadesiz Altın Hesapları için Başvurular Çok Kolay!

ING Vadesiz Altın Hesapları birikimlerini altın üzerinden değerlendirmek müşteriler için sunulmuş bir hizmettir. Altın birikimlerinizin başınıza bir şey gelme riskini ortadan kaldırarak rahatça birikim yapmanızı sağlar. ING Vadesiz Altın Hesapları başvurunuzu internet şubesi Başvuru menüsü > Hesaplar ve Vadesiz Altın Hesapları Açılışı butonu üzerinden gerçekleştirip birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

ING Vadesiz Altın Hesaplarında 1000/1000 saflıktaki 1 gram altın, 1 XAU değerine eşit gelmektedir. Gram bazında işlem yapabileceğiniz için dolayısıyla daha küçük tutarlar ile birikim yapabileceksiniz. Gün içinde gerçekleştireceğiniz işlemleri gerçek zamanlı fiyat değişimlerinden yararlanarak yapabilirsiniz. İnternet şubesi aracılığıyla ve 0850 222 0 600 çağrı numarası ile Telefon bankacılığı yoluyla da 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz. Diğer şubelerdeki ING Vadesiz Altın Hesaplarına havale imkanı da tanınmaktadır. ING Vadesiz Altın Hesapları, tasarruf mevduatları ve bu hesaplara ilişkin reskontların desteklenen sigorta tutarı 100.000 TL’yi aşamayacağı için, maksimum 100.000 TL ‘ye kadar sigortanız karşılanmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol