ING Vadesiz Altın Hesapları

ING Vadesiz Altın Hesapları birikimlerini altın üzerinden değerlendirmek müşteriler için sunulmuş bir hizmettir. Altın birikimlerinizin başınıza bir şey gelme riskini ortadan kaldırarak rahatça birikim yapmanızı sağlar. En Uygun altın hesapları arasında bulunan ING Bank ile ilgili detaylar için.

ING Bank, Türkiye’nin Tasarruf Eğilimleri Araştırmalarını 2011 yılından bu yana üstlenerek, Türkiye’deki tasarruf bilincini geliştirmek ve düşük tasarruf oranlarına dikkat çekerek lider tasarruf bankası yolunda ilerlemektedir. Turuncu Damla gibi sosyal sorumluluk projeleriyle akıllı finansal çözümlemeler sunup şirketlerin ana bankaları olmayı hedeflemektedir. Faaliyet halinde olan her kurumu, işletmeye destek sağlamaya çalışmaktadır. ING Vadesiz Altın Hesapları birikimi ile tasarruflarınızı yine en iyi şekilde değerlendirip saklamaktadır.

ING Vadesiz Altın Hesapları ile Altınlarınızı Değerlendirin!

ING Vadesiz Altın Hesapları birikimlerini altın üzerinden değerlendirmek müşteriler için sunulmuş bir hizmettir. Altın birikimlerinizin başınıza bir şey gelme riskini ortadan kaldırarak rahatça birikim yapmanızı sağlar. ING Vadesiz Altın Hesapları başvurunuzu internet şubesi Başvuru menüsü > Hesaplar ve Vadesiz Altın Hesapları Açılışı butonu üzerinden gerçekleştirip birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

ING Vadesiz Altın Hesaplarında 1000/1000 saflıktaki 1 gram altın, 1 XAU değerine eşit gelmektedir. Gram bazında işlem yapabileceğiniz için dolayısıyla daha küçük tutarlar ile birikim yapabileceksiniz. Gün içinde gerçekleştireceğiniz işlemleri gerçek zamanlı fiyat değişimlerinden yararlanarak yapabilirsiniz. İnternet şubesi aracılığıyla ve 0850 222 0 600 çağrı numarası ile Telefon bankacılığı yoluyla da 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz. Diğer şubelerdeki ING Vadesiz Altın Hesaplarına havale imkanı da tanınmaktadır. ING Vadesiz Altın Hesapları, tasarruf mevduatları ve bu hesaplara ilişkin reskontların desteklenen sigorta tutarı 100.000 TL’yi aşamayacağı için, maksimum 100.000 TL ‘ye kadar sigortanız karşılanmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.