Ana SayfaGündemDünyanın en büyük uluslararası açık hava çocuk sergisi rekoru

Dünyanın en büyük uluslararası açık hava çocuk sergisi rekoru
D

-

Kadirli Kaymakamlığı, Kadirli Belediyesi, Kadirli Ticaret Odası ve Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde, 4 Kıta, 13 ülke 323 okul 40 bin çocuğun toplamda 130 bin 289 resmi, yarın Kadirli’de sergilenecek.

Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Cömert başkanlığında, Proje Koordinatörü ve görsel sanatlar öğretmeni Mustafa Önem ve 54 öğretmenden oluşan “Rekora Gidiyoruz” proje ekibiyle; Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 105 okuldan 25 bin civarında öğrencinin, Türkiye çapında 49 ilden 218 okuldan 15 bin öğrencinin, 4 Kıta (Asya, Afrika, Avrupa, Amerika) 13 ülkeden (Türkiye, ABD, İngiltere, Almanya, Avusturya, Libya, Kanada, Fransa, Belarus, Nijerya, Senegal, KKTC ve İsveç)i çocukların resimleriyle toplamda 130 bin 289 adet yaklaşık 60 km ile Dünyanın En Büyük Uluslararası Çocuk Resim Sergisinin açılışı, rekor denemesiyle yapılacak.

Kadirli Kabasakal parkında Dünya Çocuk Rekorları, Rekor Tescil ve Hakem Heyeti Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural başkanlığındaki heyetçe tescil edilecek. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol