Ana SayfaDiğer İş İlanlarıÖSYM Sözleşmeli Bilişim Personelleri Aradığını Duyurdu!

ÖSYM Sözleşmeli Bilişim Personelleri Aradığını Duyurdu!

ÖSYM tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda sözleşmeli bilişim personellerine ihtiyaç olduğu bildirildi.

-

ÖSYM tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda sözleşmeli bilişim personellerine ihtiyaç olduğu bildirildi.

ÖSYM Sözleşmeli Kamu Personelleri Aradığını Duyurdu!

ÖSYM kamu iş ilanları kapsamında yaptığı bilgilendirme duyurusunda Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda açık olduğunu ve bu pozisyon için istihdam sağlanacağını bildiriyor. ÖSYM’nin kamu personel alımları duyurusunda adayların 2018 yılında düzenlenen KPSS sınavına girmiş ve KPSSP3 puan türünden en az 70 puan il yabancı dilden en az 30 puan almış olmaları gerektiği belirtildi. Duyuruda ayrıca adayların sahip olması istenen özelliklerden ve uygunlukları gereken şartlardan da bahsedildi. Buna göre kamuda bilişim personeli olmak isteyen başvuru sahiplerinin 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesine uygunluğu, 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun olmaları, sözlü ve yazılı İngilizce’de ileri seviyede olmaları, erkek adayların ilgili duyuruda belirtilen askerlik şartlarını yerine getiriyor olmaları, devam eden yazılım projelerinin gelişim sürecine adapte olmaları, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmaları, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlara açık, öğrenmeye ve gelişime istekli olmaları, analitik düşünce yapısı sahibi olmaları gerekiyor. Kamu personel alımı iş başvurusu yapacak olan kişilerin duyuruda belirtilen yetkinlik şartlarına uygun olması ve belirtilen becerilere sahip olmaları da gerekmektedir.

ÖSYM Bilişim Personeli Alımı Başvuruları

ÖSYM bünyesinde çalışmak ve kamu personeli olarak kariyer yapmak isteyen kişilerin ÖSYM Başkanlığı’nın resmi web sayfasındaki Szöleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu’nu temin etmeleri, yanı sıra mezuniyet belgesi, 3 adet vesikalık fotoğraf, KPSS sonuç bildiren belge, İngilizce seviyesini bildiren belge, detaylı öz geçmişleri, o zamana kadar sahip olduğu sertifikalar, sabıka kaydı belgesi ile 26 Mart 2019 tarihine kadar bizzat ya da posta yoluyla başvuru yapmaları gerektiği de bildiriliyor. ÖSYM postadan doğan gecikmelerden sorumlu olmayacağını ve geciken başvuruların kabul edilmeyeceğini de özellikle belirtiyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?6431e646-2cb5-4764-a77f-625397273afe&kk=960

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler