Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Üye İş Yeri ve Ticari Kart Satış Bölge Yöneticisi Arıyor!

TEB Üye İş Yeri ve Ticari Kart Satış Bölge Yöneticisi Arıyor!

TEB banka iş ilanları ile duyurduğu yeni personel ihtiyacında tüm detaylardan bahsetti.

-

TEB banka iş ilanları ile duyurduğu yeni personel ihtiyacında tüm detaylardan bahsetti.

TEB Satış Bölge Yöneticisi Personelleri İşe Alıyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Üye İş Yeri ve Ticari Kart Satış Bölge Yöneticisi pozisyonunda istihdam sağlayacağını belirtiliyor. TEB banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özellikleri de bildiriyor. Buna göre başvuru sahiplerinin üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması isteniyor. Adaylarda 3 yıllık satış alanında deneyim de aranırken, diğer şartlar sorun çözme yeteneğinin gelişmiş olması, analitik düşünce yapısı sahibi olması, organizasyon ve planlamada başarılı olması, etkili iletişim kurabiliyor olması şeklinde sıralandı. TEB iş ilanları kapsamındaki bu duyuru ile ilgilenen adayların ayrıca ehliyetlerinin de olması gerekiyor. Seyahat engellerinin olmaması gereken adaylar Türk Ekonomi Bankası iş başvurusu yapabiliyorlar. TEB başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş olmalarını da istiyor.

TEB Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

TEB bankacılık sektöründe kariyer planlayarak iş başvurusu yaparak değerlendirmeye alınan ve neticesinde işe alımı sağlanan kişilerin Banka’nın stratejileri kapsamında üye iş yerlerinin faaliyetleri hakkında diğer departmanlarla koordinasyon içinde çalışmak, ürünlerdeki karlılığın takip edilerek raporlanması, şubelere, bölgeye ve müşterilere ziyaretlerde bulunmak, şubelere ve bölgelere Üye İş Yeri POS tekliflerini hazırlamak gibi görevler üstlenecekler. TEB Satış Bölge Temsilcisi iş başvurusu yapmak isteyenlerin başvurusu 9 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-uye-is-yeri-ve-ticari-kart-satis-bolge-yoneticisi-2259688

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler