Anasayfa Sigorta İş İlanlari Eureko Sigorta Satış Personeli Alımları Yapacak!

Eureko Sigorta Satış Personeli Alımları Yapacak!

Euroko Sigorta’nın yaptığı sigorta personel alımları bilgilendirmesinde satış yapacak Sigorta Uzmanı ihtiyacı olduğu duyuruldu.

Eureko Sigorta’nın yaptığı sigorta personel alımları bilgilendirmesinde satış yapacak Sigorta Uzmanı ihtiyacı olduğu duyuruldu.

Eureko Sigorta Yeni Sigorta Uzmanları Arıyor

Sigorta iş ilanları kapsamında olan Eureko Sigorta tarafından yapılan istihdam duyurusunda başvuru yapacak adaylarda aranan şartlardan da bahsedildi. Sigorta iş başvurusu yapmak isteyen adayların  elementer sigorta satışında en az 2 yıl çalışmış ve deneyimli olması, satış alanında kariyer hedeflerinin bulunması, rekabetçi bir ortamda başarı odaklı çalışacak olması, müşteri memnuniyeti ve ilişki yönetiminde başarılı olması, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabiliyor olması, aktif olarak araç kullanabiliyor ve seyahat etmek için bir engelinin olmaması gerekiyor. İş başvurusu yapan erkek adaylarda aranan şart askerlik görevlerini tamamlamış olması şeklinde belirtiliyor.

Eureko Sigorta Satış Uzmanı İş Başvuruları

Eureko Sigorta’nın İç Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde çalışacak olan yeni personeller sigortacılık hizmeti verilen Garanti Bankası müşterilerine şirketin sigortacılık ürünlerinin ve hizmetlerinin satışını gerçekleştirecekler. Sigorta iş ilanları başvurusu yaparak işe alınacak olan kişiler müşteri memnuniyeti sağlamaktan ve kalıcı müşteriler edinmekten sorumlu olacaklar. Adayların Afyon’da ikamet ediyor olması da isteniyor. Eureko Sigorta satış personeli iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin başvuruları şirketin işe alımlarla ilgili birimi tarafından 23 Mart 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek. Bu duyuruya başvuru sırasında iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz verdiğinizden emin olunuz.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/eureko-sigorta-a-s-sigorta-uzmani-afyon-2232827

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

seventeen − eight =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,778BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,041TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,567TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler