Anasayfa Banka İş İlanları Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası yaptığı banka personel alımları duyurusunda yeni personel ihtiyacını bildirdi.

Yapı Kredi Bankası yaptığı banka personel alımları duyurusunda yeni personel ihtiyacını bildirdi.

Yapı Kredi Bankası İK Yöneticileri Arıyor

Yapı kredi Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları bilgilendirmesinde İnsan Kaynakları Organizasyon ve Yönetişim ekibine dahil olmak üzere İK Organizasyon ve Yönetişim Uzmanı pozisyonunda istihdam sağlayacağını duyurdu. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan özellikleri de bildirdi. İşe alınacak olan yeni personellerin üniversitelerin Mühendislik, Sosyal Bilimler ve İşletme fakültelerinden mezun olmasının yanı sıra yazılı ve sözlü iletişimde yüksek beceri sahibi, sorun çözme ve karar verme yeteneği gelişmiş, sunum becerisi olan, analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan, ileri seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim kişiler olması gerekiyor. Kariyer planlarında bankacılık alanında ilerlemek olan adayların ayrıca tercihen daha önce bankalarda organizasyon ve süreç yönetiminde en az 2 yıl görev almış olması da isteniyor.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personellerin Görevleri

Yapı Kredi iş ilanları kapsamındaki bu duyuruya başvuran ve işe alınan kişiler Banka’nın ve iştiraklerinin organizasyon yapıları ile ilgili analizler yapmak, tüm departmanların ihtiyaçlar doğrultusunda düzenleme taleplerini izlemek, pozisyonlara dair iş değerleme çalışmalarını yürütmek, organizasyonel projelerde yer almak ve gerekli güncellemeleri yapmak, Yapı Kredi Bankası’nın organizasyon yapısına dair yasal otoriterlerden gelen soruları cevaplamak gibi görevler alacaklar. Yapı Kredi iş başvuruları 10 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-ik-organizasyon-ve-yonetisim-uzmani-2161155

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

ten − five =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,580BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,207TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,551TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler