Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Bankası İK İş Ortaklığı Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası İK İş Ortaklığı Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda yeni personelleri işe alacağını bildirdi.

-

Türkiye Finans Katılım Bankası banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda yeni personelleri işe alacağını bildirdi.

Türkiye Finans Yeni Personel Alımları Yapıyor

Türkiye Finans Katılım Bankası yeni banka personel alımları yapacağını duyurdu. Banka tarafından yapılan personel alımları bilgilendirmesinde İK İş Ortaklığı Yetkilisi personellere ihtiyaç olduğu duyuruldu. Duyuruda adaylarda aranan özelliklere ve niteliklere de değinildi. Kariyer hedefleri içinde bankacılık alanında ilerlemek olan adayların banka iş başvurusu yapması istenen duyuruya göre ilk şart üniversitelerin örgün eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olmak. Adayların ayrıca ileri seviyede İngilizce biliyor olması, tercihen daha önce bankalarda İnsan Kaynakları biriminde en az 2 yıl çalışarak deneyim kazanmış olması, iletişim yeteneğinin gelişmiş olması, raporlama ve sunumda başarılı olması, Microsoft Office uygulamalarına hakim olması, müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek olması da isteniyor. Türkiye Finans Katılım Bankası yeni personellerin görevlerini de detaylı olarak anlattı.

Türkiye Finans Yeni Personellerin Görevleri Nelerdir?

Türkiye Finans iş ilanları kapsamında olan duyuruya göre işe alınan yeni personeller etkin olarak performans takibi yapmak, kariyer süreçlerinin yönetilmesi, kadro ihtiyaçlarının kısa bir süre içinde giderilmesinin sağlanması, iş ilanları hazırlamak ve yayınlamak, işe alım görüşmelerini düzenlemek, adayların referans araştırmalarının yapılması, görev tekliflerinin hazırlanması, terfiler ile ilgili çalışmaların yürütülmesi gibi görev ve sorumluluklar üstlenecekler. Türkiye Finans iş başvuruları 10 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-ik-is-ortakligi-yetkilisi-2239027

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler