Banka İş İlanları Denizbank İletişim Merkezi’ne İngilizce Bilen Asistan Aranıyor!

Denizbank İletişim Merkezi’ne İngilizce Bilen Asistan Aranıyor!

Denizbank İletişim Merkezi Asistanı aradığını yaptığı banka personel alımları duyurusu ile bildirdi.

Son Güncelleme:

Denizbank İletişim Merkezi Asistanı aradığını yaptığı banka personel alımları duyurusu ile bildirdi.

Denizbank İletişim Merkezi’ne Yeni Personelleri Arıyor

Denizbank banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda İletişim Merkezi Asistanlığı olduğunu bildirdi. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan ilk şart İngilizce biliyor olmaları… Denizbank’ın işe alım duyurusunda adaylarda aranan diğer şartlara da yer verildi. Buna göre adayların 28 yaşından büyük olmaması, en az lise mezunu olması, vardiyalı çalışma sistemini kabul edecek olması ve Microsoft Office uygulamalarına hakim ve etkin şekilde kullanıyor olması gerekiyor. Kariyer planlarına bir bankada devam etmek isteyen adayların ayrıca iletişim yönlerinin güçlü, diksiyonlarının düzgün, ikna yeteneklerinin gelişmiş, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olması da aranan özellikler olarak dikkat çekiyor. Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek olmaları gerektiği de Denizbank tarafından bildiriliyor. Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olması da isteniyor.

Denizbank İletişim Merkezi Asistanlarının Görevleri Nelerdir?

Denizbank iş ilanları ile yapılan duyuruya başvuru yaparak işe alımı gerçekleşen yeni personeller telefon bankacılığı, FastPay, MobilDeniz, Skype gibi kanallardan sesli ya da yazılı olarak müşterilerle iletişim halinde olacaklar. Müşterilerden gelen soru, talep ve şikayetler İngilizce olarak cevaplanacak. Gerekli kriterleri yerine getiren adayların başvuruları 22 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/denizbank-iletisim-merkezi-asistani-ingilizce-2249586

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,133BeğenenlerBeğen
7,245TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,495TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler