Ana Sayfa Banka İş İlanları Akbank İstanbul’da İkamet Eden Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Akbank İstanbul’da İkamet Eden Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Akbank tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Gişe Yetkilisi ihtiyacını bildirdi.

-

Akbank tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Gişe Yetkilisi ihtiyacını bildirdi.

Akbank Gişe Yetkilisi Personelleri İşe Alacak

Akbank iş ilanları kapsamında olan duyuruya göre gişe Yetkilisi olarak görev verilecek olan yeni personellerin İstanbul – Anadolu yakasında ikamet etmesi gerekiyor. Akbank banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aradığı diğer tüm özellikleri ve şartları da bildirdi. Buna göre başvuru sahiplerinin 4 yıllık eğitim veren örgün üniversite bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Banka iş ilanları ile ilgilenerek Akbank’ın bu işe alımlarına başvuru yapacak kişilerin ayrıca müşteri memnuniyeti odaklı ve kalite anlayışı içinde çalışacak olması, güler yüzlü, dinamik ve iletişim becerilerinin gelişmiş olması, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olması, ekip çalışmasına yatkın ve uyum içinde çalışacak olması da isteniyor. Akbank bilgilendirmesinde başvuru sahiplerinin geçmiş 6 ay içinde Akbank tarafından düzenlenen bir banka personel alımı sınavına katılmamış olması gerektiğini de belirtiyor.

Akbank Gişe Yetkilisi Başvurusu Son Tarih Ne Zaman?

Akbank iş başvurusu yapan ve kariyer hedeflerine bir bankada gişe görevlisi olarak devam etmek isteyen adayların başvuruları 3 Nisan 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek. Akbank bünyesinde çalışmak isteyen adayların İstanbul – Anadolu yakasında ikamet etmeleri şartı bulunuyor. Banka gişe yetkilisi başvurusu yapan ve hakkında yapılan değerlendirme sonucunda işe alımı gerçekleşen yeni personeller sürekli ve tam zamanlı olarak görev yapacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve

kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-anadolu-2216744

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,263BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler