Ana Sayfa Banka İş İlanları Garanti Mortgage Saha Satış Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Garanti Mortgage Saha Satış Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Garanti Mortgage Saha Satış Yetkilisi Alımı Yapıyor! Detaylar İçin...

-

Garanti BBVA tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Ankara‘da görev alacak Mortgage Saha Satış Yetkilisi personellere ihtiyaç odluğu bildirildi.

Garanti Mortgage Saha Satış Yetkilisi Alımları Yapıyor

Garanti BBVA banka personel alımları yapacağı pozisyonun Mortgage ürünleri saha satış yetkilisi olduğunu duyurdu. Banka tarafından yapılan duyuruda kariyer planları arasında Türkiye’deki en çok konut kredisi sağlayan banka olan Garanti BBVA’da çalışmak isteyenlerin başvurularının kabul edildiği belirtildi. Banka iş başvurusu yaparak bu pozisyonda çalışmak istediğini bildiren kişilerin;

  • 2 yıllık ön lisans mezunu ya da 4 yıllık lisans mezunu olması,
  • Sahada aktif olarak çalışmaya istekli olması,
  • Erkek adayların askerliklerini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olması,
  • İkna ve iletişim konularında başarılı olması,
  • Yoğun tempoda çalışarak müşteri ilişkilerini yönetebilecek olması gerekmektedir.

Garanti BBVA iş ilanları kapsamındaki bu duyuruya başvuru yapan adaylara uygun bulunmaları halinde iş görüşmesi daveti gönderileceği de Banka tarafından belirtildi.

Garanti Mortgage Saha Satış Personellerinin Görevleri

Garanti BBVA iş başvurusu yapanlar arasından uygun bulunarak işe alınan yeni personeller yoğun bir şekilde inşaat firmalarını ve emlak firmalarını ziyaret edecekler. Kendilerine verilen satış hedefleri doğrultusunda çalışacak olan saha satış personelleri konut kredisi ürünlerinin satışını sağlamaktan sorumlu olacaklar. Bu pozisyona dair iş başvuruları 25 Mart 2020 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-mortgage-mortgage-saha-yetkilisi-2474040

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,114BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,403TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler