Garanti Mortgage Saha Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Garanti Mortgage Saha Satış Yetkilisi Alımı Yapıyor! Detaylar İçin...

0
Garanti Mortgage Saha Satış Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Garanti BBVA Mortgage 31 Mart 2019 itibarıyla yurt içinde 922 şube, Kıbrıs’ta yedi, Malta’da bir olmak üzere yurt dışında sekiz şubeyle büyümeye yönelik kurumunda çalıştırılmak üzere Mortgage saha satış yetkilisi alımı yapıyor.

Garanti BBVA Mortgage stratejisini, müşterilerine karşı her zaman “şeffaf”, “anlaşılır” ve “sorumlu” bir yaklaşımla, ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri sunan kurumsal yapısıyla konut alanında da hizmetlerine katkı sağlamak amacıyla saha yetkilisi alımı yapıyor.

Garanti BBVA Mortgage ekspertiz değerinin %80’ine kadar 3-240 ay vade aralığında konut kredisi alımını sağlayan Garanti Mortgage müşterilerine daha da imkan tanıyabilmek amacıyla Ankara, Antalya (Alanya, Manavgat), Tekirdağ(Çorlu, Çerkezköy) bölgelerinde Saha Yetkilisi alımı yapıyor.

Garanti Mortgage Saha Yetkilisi Aranılan Nitelikler

Garanti BBVA Mortgage Saha Yetkilisi Aranılan Nitelikler
Garanti Mortgage Saha Yetkilisi için Aranılan Nitelikler
  • 2 yıllık MYO veya 4 yıllık üniversitelerinden tercihen yeni mezun,
  • Erkek adaylar için askerlik görev sorumluluğu olmayan ya da en az 2 yıl tecilli,
  • Ofis ortamı dışında sahada çalışmak için istekli,
  • İletişim ve ikna becerisi kuvvetli, bunu satış alanında kullanabilecek,
  • Yoğun müşteri ilişkisini etkin yürütebilme yeteneği olan.

Mortgage Saha Yetkilisinin Görevleri Nelerdir?

Mortgage Saha Yetkilisinin Görevleri Nelerdir
Mortgage Saha Yetkilisinin Görevleri Nelerdir
  • Çalışma saatlerini yoğun olarak Emlak Ofisi ve İnşaat Firması ziyaretleri ile sahada geçirerek müşteri platformunu geliştirmek,
  • Satış hedefleri doğrultusunda, Garanti BBVA Mortgage ‘a konut kredisi kazandırmaya yönelik olarak emlak ofisleri ve inşaat firmalarıyla çalışmak,
  • Bu amaçla emlak ofisleri ve inşaat firmalarının Garanti BBVA Mortgage şubeleriyle kurulacak ilişkilerinin yönetiminden sorumlu olacaklardır.

Son başvuru tarihinde 17 Temmuz 2021’dir. Banka son başvurunu tarihi değiştirme yetkisine sahiptir. Yayımlanan ilanla ilgili başvuru yapmak ve ilanı detaylı incelemek isteyenler haberin sonunda bulunan bağlantıdan faydalanabilirler.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-mortgage-garanti-bbva-mortgage-saha-yetkilisi-2474040

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın