Türkiye Genelinde 8.000 Çarşı ve Mahalle Bekçisi İşe Alınacak! İşte Başvuru Şartları!

Kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda 81 ilde 8.000 çarşı ve mahalle bekçisinin işe alınacağı bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda 81 ilde 8.000 çarşı ve mahalle bekçisinin işe alınacağı bildirildi.

81 İlde 8.000 Bekçi İstihdam Edilecek

Polis Akademisi Başkanlığı’nın Türkiye genelinde 81 ilde toplam 8.000 çarşı ve mahalle bekçisini işe alacağı kamu iş ilanları ile duyuruldu. Duyuruda işe alınması planlanan bekçilerde aranan özelliklerin neler olduğu detaylıca bildirildi. Alımlar neticesinde sadece İstanbul ve Ankara illerinde işe alınacak çarşı ve mahalle bekçisi sayısının 187 olduğu belirtildi. Başvuru yapmak isteyen adayların ön başvuruları 18 Mart 20019 tarihinde alınmaya başlandı. Pa.edu.tr internet adresinden online olarak alınan başvurular 1 Nisan 2019’da sona erecek. Yapılan duyuruda diğer farlı kaynaklarda yer alan bilgilere itibar edilmemesi gerektiğine de vurgu yapıldı. Mahalle ve çarşı bekçilerinin aşağıdaki özellikleri taşıması isteniyor.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Haziran

Mahalle Bekçilerinde Aranan Özellikler Nelerdir?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından çarşı ve mahalle bekçisi olmak üzere başvuru yapan ve kariyer planına bu şekilde devam etmeyi düşünen kişilerde aradığı özellikler bildirildi. Buna göre adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az lise mezunu olması, boyunun en az 1.67 cm olması, VKİ olarak bilinen Vücut Kitle İndeksi’nin 18 – 27 arasında olması gerekiyor. Adayların başvuru yaptıkları ilçede en az 1 yıldan beri kamet ediyor olması da isteniyor. Askerlik görevini tamamlamış, 18 – 31 yaş arasında olan, belirtilen suçlardan ceza almamış olan, kamu personeli olmasına engel bir durumu olmayan, kamu haklarından men edilmemiş olan, silah taşımaya ve silahlı görevde bulunmaya bir engeli olmayan kişilerin başvuruları kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?bf0f9ec3-d74a-4dcf-a89f-85b91f0f6170

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…