Yapı Kredi Bankası Direkt Satış Yetkilisi Personeller Arıyor!

Yapı Kredi Bankası yaptığı banka iş ilanları duyurusunda Direkt Satış Yetkilisi olarak görev yapacak yeni personeller arandığı duyuruldu.

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası yaptığı banka iş ilanları duyurusunda Direkt Satış Yetkilisi olarak görev yapacak yeni personeller arandığı duyuruldu.

Yapı Kredi Bankası Direkt Satış Yetkililerinde Aranan Özellikler

Yapı Kredi Bankası’nın yaptığı banka personel alımları duyurusunda işe alınacak olan yeni personellerin sahada Yapı Kredi’nin kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştireceği bildirildi. Banka iş başvurusu yaparak Yapı Kredi Bankası bünyesine katılmak ve bankacılık alanında kariyer planlarına devam etmek isteyen adayların üniversitelerin 2 yıllık ön lisans ya da 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Adayların ayrıca kişisel başarılarının ödüllendirileceği, kariyer ve eğitim imkanına sahip olacakları bir bankada çalışmayı istemeleri de gereklilik olarak bildiriliyor. Yapı Kredi Bankası iş başvurusu sahiplerinin iletişim yeteneklerinin gelişmiş, ikna becerilerinin yüksek, ekip çalışmasına yatkın, seyahat engeli olmayan, zaman yönetimi konusunda başarılı, planlama ve organizasyonda deneyimli, satış alanında kendine güveni olan, dinamik, hızlı ve aktif, dış görünümüne özen gösteren kişiler olmalarını da istiyor.

İlginizi Çekebilir:  Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası Satış Yetkilisi İş Başvuruları Son Tarih

Yapı Kredi Bankası iş ilanları çerçevesinde yapılan bu duyuruya başvurular 25 Nisan 2019 tarihine kadar yapılabiliyor. Yapılan incelemeler neticesinde işe alınan yeni satış yetkilileri kendisine tanımlanan bölgede bireysel bankacılık ve kredi kartı ürünlerinin tanıtım, pazarlama ve satışını yapmaktan sorumlu olacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-direkt-satis-yetkilisi-2208306

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.