Yapı Kredi Bankası Direkt Satış Yetkilisi Personeller Arıyor!

Yapı Kredi Bankası yaptığı banka iş ilanları duyurusunda Direkt Satış Yetkilisi olarak görev yapacak yeni personeller arandığı duyuruldu.

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası yaptığı banka iş ilanları duyurusunda Direkt Satış Yetkilisi olarak görev yapacak yeni personeller arandığı duyuruldu.

Yapı Kredi Bankası Direkt Satış Yetkililerinde Aranan Özellikler

Yapı Kredi Bankası’nın yaptığı banka personel alımları duyurusunda işe alınacak olan yeni personellerin sahada Yapı Kredi’nin kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştireceği bildirildi. Banka iş başvurusu yaparak Yapı Kredi Bankası bünyesine katılmak ve bankacılık alanında kariyer planlarına devam etmek isteyen adayların üniversitelerin 2 yıllık ön lisans ya da 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Adayların ayrıca kişisel başarılarının ödüllendirileceği, kariyer ve eğitim imkanına sahip olacakları bir bankada çalışmayı istemeleri de gereklilik olarak bildiriliyor. Yapı Kredi Bankası iş başvurusu sahiplerinin iletişim yeteneklerinin gelişmiş, ikna becerilerinin yüksek, ekip çalışmasına yatkın, seyahat engeli olmayan, zaman yönetimi konusunda başarılı, planlama ve organizasyonda deneyimli, satış alanında kendine güveni olan, dinamik, hızlı ve aktif, dış görünümüne özen gösteren kişiler olmalarını da istiyor.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Haziran

Yapı Kredi Bankası Satış Yetkilisi İş Başvuruları Son Tarih

Yapı Kredi Bankası iş ilanları çerçevesinde yapılan bu duyuruya başvurular 25 Nisan 2019 tarihine kadar yapılabiliyor. Yapılan incelemeler neticesinde işe alınan yeni satış yetkilileri kendisine tanımlanan bölgede bireysel bankacılık ve kredi kartı ürünlerinin tanıtım, pazarlama ve satışını yapmaktan sorumlu olacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-direkt-satis-yetkilisi-2208306

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.