Yapı Kredi Bankası Direkt Satış Yetkilisi Personeller Arıyor!

Yapı Kredi Bankası yaptığı banka iş ilanları duyurusunda Direkt Satış Yetkilisi olarak görev yapacak yeni personeller arandığı duyuruldu.

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası yaptığı banka iş ilanları duyurusunda Direkt Satış Yetkilisi olarak görev yapacak yeni personeller arandığı duyuruldu.

Yapı Kredi Bankası Direkt Satış Yetkililerinde Aranan Özellikler

Yapı Kredi Bankası’nın yaptığı banka personel alımları duyurusunda işe alınacak olan yeni personellerin sahada Yapı Kredi’nin kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştireceği bildirildi. Banka iş başvurusu yaparak Yapı Kredi Bankası bünyesine katılmak ve bankacılık alanında kariyer planlarına devam etmek isteyen adayların üniversitelerin 2 yıllık ön lisans ya da 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Adayların ayrıca kişisel başarılarının ödüllendirileceği, kariyer ve eğitim imkanına sahip olacakları bir bankada çalışmayı istemeleri de gereklilik olarak bildiriliyor. Yapı Kredi Bankası iş başvurusu sahiplerinin iletişim yeteneklerinin gelişmiş, ikna becerilerinin yüksek, ekip çalışmasına yatkın, seyahat engeli olmayan, zaman yönetimi konusunda başarılı, planlama ve organizasyonda deneyimli, satış alanında kendine güveni olan, dinamik, hızlı ve aktif, dış görünümüne özen gösteren kişiler olmalarını da istiyor.

İlginizi Çekebilir:  Vakıfbank Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor! Son Başvuru 29 Nisan!

Yapı Kredi Bankası Satış Yetkilisi İş Başvuruları Son Tarih

Yapı Kredi Bankası iş ilanları çerçevesinde yapılan bu duyuruya başvurular 25 Nisan 2019 tarihine kadar yapılabiliyor. Yapılan incelemeler neticesinde işe alınan yeni satış yetkilileri kendisine tanımlanan bölgede bireysel bankacılık ve kredi kartı ürünlerinin tanıtım, pazarlama ve satışını yapmaktan sorumlu olacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-direkt-satis-yetkilisi-2208306

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
48TakipçilerTakip Et
2,312TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Şekerbank İş İlanları: 2022 Mayıs (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için...

Türkiye Finans İş İlanları: 2022 Mayıs (Güncel)

T.Finans Katılım Bankası 2016 yılı içerisinde personel alımlarına devam ediyor. Banka’nın açık pozisyonları için yayınladığı banka iş ilanları, Türkiye Finans Katılım düzenleyeceği banka sınavları, Türkiye Finans Katılım iş başvuruları

Akbank İş İlanları: 2022 Mayıs (Lise ve Üniversite)

Akbank İş İlanları… Ramazan boyunca Akbank banka personel alımları için devam ediyor. Şube ağlarını sürekli genişleten bankanın adaylarda aradığı kriterler ise pozisyonlara göre farklılık gösteriyor

Kuveyt Türk İş İlanları: 2022 Mayıs

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk...