Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB POS Satış Temsilcileri Aradığını Bildiriyor!

TEB POS Satış Temsilcileri Aradığını Bildiriyor!

TEB banka iş ilanları duyurusunda POS Satış Temsilcisi pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

-

TEB banka iş ilanları duyurusunda POS Satış Temsilcisi pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

TEB Yeni Satış Personelleri Aradığını Duyurdu

TEB tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda POS cihazlarının satışını yapacak yeni personellere ihtiyaç olduğu bildiriliyor. TEB banka iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan özellikleri ve şartları da belirtti. Buna göre adayların bankacılık ve satış alanlarında kariyer yapmak istemesi, İzmir ilinde ikamet ediyor olması, maaş + prim sisteminde çalışabilecek olması, verilen satış hedeflerine göre çalışması, ekip çalışmasına yatkın, insanlarla ilişkilerinde başarılı, ofis dışına sahada ve yoğun iş temposunda çalışabilecek olması gerekiyor. Türk Ekonomi Bankası bu duyuruya başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini yapmış veya 2 yıllığına erteletmiş olmasını da istiyor. Adayların seyahat etmek için bir engellerinin olmaması gerektiği de belirtiliyor. TEB yeni personellerinin görevleri detaylı bir şekilde yazının devamında yer almaktadır.

TEB POS Satış Temsilcilerinin Görevleri Nelerdir?

TEB iş ilanları kapsamındaki bu duyuruya başvurular 12 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek. İşe alınan yeni personeller müşterilerle iletişim kurarak POS cihazı ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirmek, ürünlerle ilgili müşterilere doğru ve eksiksiz bilgiler vermek, günlük ve haftalık planlara uygun ziyaretlerde bulunmak, planlardaki değişiklikleri takım lideri ile paylaşmak, sattığı ürünlerle ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek gbi sorumluluklar alacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-pos-satis-temsilcisi-izmir-2242713

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler