Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank Gişe Asistanı Alımı Yapıyor!

Anadolubank Gişe Asistanı Alımı Yapıyor!

Anadolubank, yayınlamış olduğu yeni bir ilanla İstanbul genelinde alım yaptığını duyurdu. İşte ilanın detayları...

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank gişe asistanı alım gerçekleştirecek. Banka iş ilanları kapsamında yayınladığı ilan ile İstanbul genelinde gişe asistanı aradığını duyurdu.

Anadolubank Gişe Asistanları Aradığını Duyurdu

Anadolubank Gişe Asistanları Aradığını Duyurdu
Anadolubank Gişe Asistanları Aradığını Duyurdu

Anadolubank personel sayısını giderek büyütmeye ve banka personel alımları kapsamında ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Kariyer hayatına bankacılık sektöründe devam etmek isteyen adaylar için uygun olan bir ilanla eleman alımı yapacağını bildiren Anadolubank, başvuracak adaylardan beklediği nitelikleri de belirtti. Bu ilana başvuracak adayların;

  • En az lisans mezunu olması,
  • Kadın adayların 26 yaşını, erkek adayların 28 yaşını aşmamış olması,
  • Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması gerekiyor.

Bu niteliklere sahip adaylar Gişe Asistanı pozisyonu için banka iş başvurusu yapabiliyorlar.

Anadolubank’ın banka iş ilanına başvuruda bulunmadan önce aşağıdaki yazımızdan banka gişe yetkilisi kadrosunun iş tanımını, ne iş yaptığını, görev ve sorumluluklarını okuyabilirsiniz.

Anadolubank Gişe Asistanı Pozisyonu için Başvuru Süreci

Gişe Asistanı Pozisyonu için Başvuru Süreci
Anadolubank Gişe Asistanı Pozisyonu için Başvuru Süreci

Banka personel alımları kapsamında yayınlanan bu pozisyon için başvuru süreci ilk olarak genel yetenek testi ile başlayacak ve mülakatta başarılı olan adaylar Anadolubank şubelerinin Operasyon servisinde görevlerine başlayabilecekler. Adaylara başvuru süreci ile ilgili bilgilendirmeler SMS ve e-mail yolu ile yapılacak.

Anadolubank gişe asistanı olarak banka iş başvurusu yapacak olan adayların pozisyon seviyesi olarak yeni başlayan statüsü ile göreve başlanacak olup departman olarak Finans departmanına bağlı olarak çalışılacaktır. Anadolubank iş başvurusu yapacak olan adayların iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak verdiklerinde emin olmaları banka tarafından kendilerine sağlanacak geri dönüşler için önem taşımaktadır.

Hem tecrübeli hem de tecrübesiz adayların gerçekleştirecekleri banka iş başvurularını kabul edecek olan Anadolubank, üniversitelerin dört yıllık bölümlerinden mezun olan, yüksek lisans sürecinde öğrenci ya da mezun durumda olan, doktora sürecinde öğrenci ya da mezun durumda olan adayların başvurularını değerlendirmeye alacağını bildirdi.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-gise-asistani-2049170

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...