Anadolubank Gişe Asistanı Alımı Yapıyor!

Anadolubank, yayınlamış olduğu yeni bir ilanla İstanbul genelinde alım yaptığını duyurdu. İşte ilanın detayları...

0
Anadolubank İstanbul Genelinde Gişe Asistanı Alımı Yapıyor!
Anadolubank İstanbul Genelinde Gişe Asistanı Alımı Yapıyor!

Anadolubank gişe asistanı alım gerçekleştirecek. Banka iş ilanları kapsamında yayınladığı ilan ile İstanbul genelinde gişe asistanı aradığını duyurdu.

Anadolubank Gişe Asistanları Aradığını Duyurdu

Anadolubank Gişe Asistanları Aradığını Duyurdu
Anadolubank Gişe Asistanları Aradığını Duyurdu

Anadolubank personel sayısını giderek büyütmeye ve banka personel alımları kapsamında ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Kariyer hayatına bankacılık sektöründe devam etmek isteyen adaylar için uygun olan bir ilanla eleman alımı yapacağını bildiren Anadolubank, başvuracak adaylardan beklediği nitelikleri de belirtti. Bu ilana başvuracak adayların;

  • En az lisans mezunu olması,
  • Kadın adayların 26 yaşını, erkek adayların 28 yaşını aşmamış olması,
  • Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması gerekiyor.

Bu niteliklere sahip adaylar Gişe Asistanı pozisyonu için banka iş başvurusu yapabiliyorlar.

Anadolubank’ın banka iş ilanına başvuruda bulunmadan önce aşağıdaki yazımızdan banka gişe yetkilisi kadrosunun iş tanımını, ne iş yaptığını, görev ve sorumluluklarını okuyabilirsiniz.

Anadolubank Gişe Asistanı Pozisyonu için Başvuru Süreci

Gişe Asistanı Pozisyonu için Başvuru Süreci
Anadolubank Gişe Asistanı Pozisyonu için Başvuru Süreci

Banka personel alımları kapsamında yayınlanan bu pozisyon için başvuru süreci ilk olarak genel yetenek testi ile başlayacak ve mülakatta başarılı olan adaylar Anadolubank şubelerinin Operasyon servisinde görevlerine başlayabilecekler. Adaylara başvuru süreci ile ilgili bilgilendirmeler SMS ve e-mail yolu ile yapılacak.

Anadolubank gişe asistanı olarak banka iş başvurusu yapacak olan adayların pozisyon seviyesi olarak yeni başlayan statüsü ile göreve başlanacak olup departman olarak Finans departmanına bağlı olarak çalışılacaktır. Anadolubank iş başvurusu yapacak olan adayların iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak verdiklerinde emin olmaları banka tarafından kendilerine sağlanacak geri dönüşler için önem taşımaktadır.

Hem tecrübeli hem de tecrübesiz adayların gerçekleştirecekleri banka iş başvurularını kabul edecek olan Anadolubank, üniversitelerin dört yıllık bölümlerinden mezun olan, yüksek lisans sürecinde öğrenci ya da mezun durumda olan, doktora sürecinde öğrenci ya da mezun durumda olan adayların başvurularını değerlendirmeye alacağını bildirdi.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-gise-asistani-2049170

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın