Ana Sayfa Banka İş İlanları Anadolubank İstanbul Genelinde Gişe Asistanı Aradığını Bildirdi!

Anadolubank İstanbul Genelinde Gişe Asistanı Aradığını Bildirdi!

Anadolubank, banka iş ilanları kapsamında yayınladığı ilan ile gişe asistanı aradığını duyurdu.

-

Anadolubank, banka iş ilanları kapsamında yayınladığı ilan ile gişe asistanı aradığını duyurdu.

Anadolubank Yeni Gişe Asistanları Aradığını Duyurdu

Anadolubank personel sayısını giderek büyütmeye ve banka personel alımları kapsamında ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Kariyer hayatına bankacılık sektöründe devam etmek isteyen adaylar için uygun olan bir ilanla eleman alımı yapacağını bildiren Anadolubank, başvuracak adaylardan beklediği nitelikleri de belirtti. Bu ilana başvuracak adayların en az lisans mezunu olması gerekiyor. Kadın adayların 26 yaşını, erkek adayların 28 yaşını aşmamış olması ve erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması gerekiyor. Bu niteliklere sahip adaylar Gişe Asistanı pozisyonu için banka iş başvurusu yapabiliyorlar.

Gişe Asistanı Pozisyonu için Başvuru Süreci

Banka personel alımları kapsamında yayınlanan bu pozisyon için başvuru süreci ilk olarak genel yetenek testi ile başlayacak ve mülakatta başarılı olan adaylar Anadolubank şubelerinin Operasyon servisinde görevlerine başlayabilecekler. Adaylara başvuru süreci ile ilgili bilgilendirmeler SMS ve e-mail yolu ile yapılacaktır. Pozisyon seviyesi olarak yeni başlayan statüsü ile göreve başlanacak olup departman olarak Finans departmanına bağlı olarak çalışılacaktır. Maksimum 10 sene tecrübeli adayların başvurularının değerlendirmeye alınacağı da Anadolubank tarafından yapılan iş ilanları duyurusundaki bilgiler arasındadır. Bu ilana başvurular ise 28 Mart 2019 tarihinde son bulacaktır. Anadolubank iş başvurusu yapacak olan adayların iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak verdiklerinde emin olmaları Banka tarafından kendilerine sağlanacak geri dönüşler için önem taşımaktadır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/anadolubank-gise-asistani-2049170

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,402TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler