Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıfbank İş Başvuruları ve Vakıfbank Sınav Başvuruları

Vakıfbank İş Başvuruları ve Vakıfbank Sınav Başvuruları
V

-

Uzun yıllardır ülkemiz bankacılık sektörüne büyük hizmetler vermiş olan ve bu hizmetlerini istikrarlı olarak sürdürmeye devam eden Vakıfbank’a nasıl iş başvurusunda bulunabilirsiniz ? Vakıfbank da çalışmak için ne yapmak gerekiyor ?

Vakıfbank tam adı ile Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O, Türkiye’nin en büyük finans kuruluşlarından biridir. Yurt genelinde hemen her il ve ilçede yaygın şube ağına sahip olan Vakıflar Bankası gerek şube ağı gerekse Genel müdürlük ve operasyon birimleri için yıl içerisinde banka iş ilanları yayınlamaktadır.

Ülkemizde bankacılık sektörüne duyulan ilgi sağladığı imkanlar,  çalışma koşulları ve yan hakları açısından her geçen gün artış göstermektedir. Özellikle İktisat, işletme, ekonomi, bankacılık gibi bölümlerde eğitim olan öğrenciler henüz üniversite yıllarında dahi sektöre ilgi duyarak part-time çalışma imkanlarını araştırmaktadır. Mezun olduktan sonra ise, banka sınavlarını takip ederek Türkiye’nin önemli bankaları kadrolarına dahil olmayı hedeflemektedir.

Vakıfbank tam olarak bu noktada yine deneyimsiz ve genç yetenekler için imkanlar sunuyor. Kariyerinizi bankacılık alanında geliştirmek ve bu alanda ihtisas yapmak isteyen adaylar için birbirinden farklı şartlar sunuyor. Ayrıca banka içerisinde elde ettiğiniz kişisel gelişimleriniz ve deneyimleriniz sizlere farklı banka sınavlarına girerek başarılı olmanızı ya da mevcut pozisyonunuzda terfi olanakları sunuyor.

Vakıfbank personel alımları için genellikle iş ilanlarını kariyer sayfaları aracılığı ile yayınlamaktadır, ancak adaylar yılın her döneminde vakıfbank iş ilanlarından bağımsız olarak kendi özgeçmişini oluşturmak sureti ile Vakıfbank’a iletebilemektedir. Vakıfbank iş ilanlarına başvuran adaylar haricinde kendi veritabanında barındırdığı özgeçmiş bilgilerine de bağlı kalarak banka iş başvurularını değerlendirmektedir.

Bunun için Vakıfbank kariyer sayfasında özgeçmiş oluşturabilir, kendizini bu alanda ne kadar istekli ve heyecanlı olduğunusu ifade edebilirsiniz. Vakıfbank 2016 personel alımları doğrultusunda değerlendirilmek üzere şans bulabilirsiniz.

Vakıfbank sınavlarına davet edilebilir ve uygun görüldüğünüz alanda kariyer yapma imkanına erişebilirsiniz. Vakıfbank kariyer sayfasına kurumun sitesi üzerinden bu bağlanlatılar ile ulaşabilirsiniz. 

https://kariyer.vakifbank.com.tr/

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol