Ziraat Katılım Bankası Muhasebe Standartları ve Süreç Yetkilisi Arıyor

Ziraat Katılım Bankası yeni iş ilanları yayınlamaya devam ediyor, bu kapsamda bankanın muhasebe departmanında görev almak üzere, Muhasebe Standartları ve Süreç Yetkilisi personel arayışı bulunmaktadır.

Katılım Bankacılığına farklı bir soluk getiren, ve yurdumuzun ilk kamu destekli katılım bankası olma ünvanını elinde bulunduran Ziraat Katılım Bankası, kadrolarına yeni personel alımları amacıyla banka iş ilanları yayınlamaya devam ediyor.

Banka kurulduğu günden bu yana yoğun şekilde çalışmaları sürdürerek, hizmetlerini yurt geneline bir an evvel yaymaya çalışmakta, eş zamanlı olarak hem yeni açılan şubelerine hemde operasyon departmanlarına deneyimli deneyimsiz çalışma arkadaşları aramakta ve bu amaçla banka sınavları da düzenlemektedir.

Banka tarafından yeni yayınlanan bir iş ilanı ile Muhasebe Standartları ve Süreç Yetkilisi alınacağı belirtilmektedir. Ziraat Katılım Bankası bünyesinde görev almak isteyen ve bu alanda deneyimli adayların başvurularının kabul edileceğini belirten banka iş ilanı açıklamasında ayrıca düzenli raporlama işlemleri konusunda alışkanlık sahibi ve katılım bankacılık sektöründe çalışmayı planlayan adayların değerlendirileceği açıklanmaktadır.

Muhasebe Standartları ve Süreç Yetkilisi için belirtilen görev kriterleri iş ilanı detayları ve başvurularında açıklanmıştır, genel anlamda muhasebe alanında kariyer hedefleyen adayların tercih etmesi beklenen iş ilanı için başvuru süreci başlamıştır.

Ziraat Katılım Bankası tarafından yayınlanan banka iş ilanı başvurularınızı bu bağlantıları kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ziraat-katilim-bankasi-a-s-muhasebe-standartlari-ve-surec-yetkilisi-1562193

İlgili:  Yapı Kredi Bankası Pazarlama Personelleri Alımı Duyuruldu!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.