Ana Sayfa Banka İş İlanları Yapı Kredi Bankası Proje Finansmanı Hukuki Destek/ Avukat Alımları Yapacağını Duyurdu!

Yapı Kredi Bankası Proje Finansmanı Hukuki Destek/ Avukat Alımları Yapacağını Duyurdu!

Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda avukat alımları yapacağını bildirdi.

-

Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Proje Finansmanı Hukuki Destek/ Avukat alımları yapacağını bildirdi.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel Alımlarını Duyurdu

Yapı Kredi Bankası banka personel alımları kapsamında yeni avukat alımları yapacak. Banka tarafından yapılan duyuruda dış kaynakların kanuni takibinde görev alacak olan avukatlar arandığı bildirildi. Buna göre başvuru sahiplerinin üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Hukuk fakültelerinden mezun olması, tercihen banka mevzuatları hakkında bilgisinin olması, icra ve kanuni takip konularında deneyimli olması, gerektiğinde inisiyatif alabiliyor olması, uyumlu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olması, yoğun çalışma temposunda çalışabilecek olması gerekiyor. Kariyer planında bir bankada çalışmak olan erkek adaylarda aranan şartın askerlik görevini tamamlamış olması gerektiği de belirtiliyor.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuruları Son Tarih

Yapı Kredi bankası iş ilanları kapsamındaki bu duyuruya 12 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru gerçekleştirilebiliyor. Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük bünyesinde görev verilmek üzere Proje Finansmanı Hukuki Destek/ Avukat olarak işe alınacak olan yeni personellerin İstanbul’da görev yapacakları da yapılan duyuruda yer alan detaylardan biri olarak göze çarpıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-proje-finansmani-hukuki-destek-avukat-2119373

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,420TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler