Kuveyt Türk Katılım Bankası Satın Alma Uzmanı Alımları Yapacağını Duyurdu!

Kuveyt Türk Katılım Bankası Satın Alma Uzmanı Alımları Yapacağını Duyurdu! Kuveyt Türk Satın Alma Uzmanı İş Başvuruları! Detaylar İçin...

0
Kuveyt Türk Katılım Bankası Satın Alma Uzmanı Alımları Yapacağını Duyurdu!

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda Bilgi Teknolojileri Satın Alma Uzmanı ihtiyacı bildirildi.

Kuveyt Türk Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Kuveyt Türk Katılım Bankası banka personel alımları çerçevesinde Bilgi Teknolojileri Satın Alma Uzmanı pozisyonunda işe alımlar gerçekleştireceğini bildirdi. Yeni personeller Kuveyt Türk bünyesinde İdari Hizmetler ve Satın Alma Müdürlüğü’nde Bilgi Teknolojileri Satın Alma Uzmanı olarak görev yapacaklar. Bu pozisyona banka iş başvurusu yapacak olan adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası katılım bankacılığı alanında kariyer yapmak isteyen, İstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden, aktif olarak araç kullanabilen, satın alma konusunda en az 3 yıl deneyimli, ileri seviyede İngilizce bilen, bilgisayar ve office programlarını iyi derecede kullanabilen, veri analizi ve raporlama yapabilen, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olan, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, işinde sonuç odaklı çalışan, hızlı ve doğru kararlar alabilen, planlama, araştırma, uygulama, koordinasyon ve iletişim becerileri gelişmiş kişilerin başvurularını kabul ediyor.

Kuveyt Türk Satın Alma Uzmanı İş Başvuruları

Banka iş ilanları dahilinde olan bu duyuru için başvuracak olan erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmasını istediğini de belirtiyor. Duyuruda yeni personellerin alacakları görevlerden de detaylı olarak bahsediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/1319888696/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın