Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank En Az Lise Mezunu İletişim Merkezi Asistanı Alımı Yapıyor!

Denizbank En Az Lise Mezunu İletişim Merkezi Asistanı Alımı Yapıyor!

Denizbank en az lise mezunu, Almanca bilen İletişim Merkezi Asistanı alımı yapıyor! Detaylar için...

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk bankacılık sektöründe uzun zamandır hizmet vermekte olan Denizbank, yayınlamış olduğu ilan ile Almanca bilen banka personel alımları yapacağını belirtti. İstanbul ve Ankara için alınacak olan bu personeller, İletişim Hizmetleri Asistanı olarak banka bünyesinde görevlendirilecek.

İletişim Merkezi Asistanı Alımlarında Hangi Kriterler Aranacak?

Denizbank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, İletişim Merkezi Asistanı işe alımlarında, adaylarda birtakım kriterlere bakılacak. Banka tarafından belirtilene göre bu ilana başvuruda bulunan adaylardan;

 • En az lise mezunu olması,
 • Anadili seviyesinde yazılı ve sözlü Almanca biliyor olması,
 • 28 yaşını aşmamış olması,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olması,
 • Diksiyonu düzgün, satıl ve ikna kabiliyeti yüksek olması,
 • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabiliyor olması,
 • MS Office programları iyi derecede kullanabiliyor olması,
 • Takım çalışmasına uyumlu olması,
 • İletişim yönü kuvvetli ve erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olması gerekmektedir.

Söz konusu bu kriterlere uygun olan adayların işe alım süreci banka sınavları ile gerçekleştirilecek. Başvurusu uygun görülen adaylar:

 • Genel Yetenek Sınavı
 • Almanca Sınavı
 • Yetkinlik Envanteri gibi sınavlara tabii tutulacak.

Bu sınavları başarılı bir şekilde tamamlayan adaylarsa İletişim Merkezi Asistanı pozisyonu için sözlü mülakata davet edilecek.

İşe Alınan Personellerin Banka Bünyesinde Görevi Ne Olacak?

İş ilanları kategorisindeki bu ilanda belirtilene göre, İletişim Merkezi Asistanı olarak görevlendirilecek olan kişiler, pek çok iletişim kanallarından (Fastpay, Skype, MobilDeniz, Telefon gibi), 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sesli ya da chat kanallarından gelen aramalara cevap verecek ve müşterilerin talep ve isteklerini yerine getirecek. Bunun ile beraber bankanın kar oranına katkı sağlayacak çeşitli bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek ve bu alandaki faaliyetlere destek verecek.

Son Başvuru Ne Zaman?

Banka iş başvuruları kapsamında Denizbank’ın bu ilanındaki kriterlerine uygun olduğunu düşünen adaylar, 13 Haziran 2023 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iletisim-merkezi-asistani-almanca-bilen-3410299

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.