Axa Sigorta Satış Uzmanı Personeller Aradığını Duyurdu!

Axa Sigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları duyurusunda yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Axa Sigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları duyurusunda yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Axa Sigorta Yeni Personel Alımı Detayları

Axa Sigorta sigorta personel alımları yapacağı pozisyonun Satış Uzmanı olduğunu bildirerek, pozisyona dair tüm detayları paylaştı. Buna göre sigorta iş başvurusu yapacak olan adaylar Axa Sigorta bünyesinde Adana’da görev yapacaklar. Adana Güney Anadolu Bölge Müdürlüğü’nde çalışacak olan yeni personelleri satış departmanında görev alacaklar. Adayların üniversitelerin sigortacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olması ve bu alanda kariyer yapmayı istemesi gerekiyor. Axa Sigorta başvuru sahiplerinin daha önce en az 2 yıl olacak şekilde sigorta şirketinde ya da acente-banka satış kanalında çalışmış ve deneyimli olmasını da istiyor. Elementer sigorta ürünlerinde satış deneyimi olan, iletişim yönü güçlü, satış odaklı çalışabilecek olan, iş takibinde başarılı, ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Axa Sigorta iş başvurusu yapacak kişilerin Adana ilinde ikamet ediyor olması da istenen şartlar arasında yer alıyor. Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması gerektiği de Axa Sigorta tarafından belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Haziran (Lise ve Üniversite)

Axa Sigorta Yeni Personel İş Başvuruları

Axa Sigorta iş ilanları ile ilgilenerek bu duyuruya başvuru yapan kişilerin başvuruları 17 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilecek. İşe alınan yeni personeller sorumlusu oldukları kaynaklardaki prim üretimi, hasar prim oranlarının takibi, performans ve karlılık analizleri, acente-banka kanalının pazarlama ihtiyaçlarının çözüme ulaşması, bölgedeki satış hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlanması gibi görevler alacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/axa-sigorta-a-s-satis-uzmani-guney-anadolu-bolge-adana-2265356

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.