Ana SayfaBanka İş İlanlarıHSBC Bank Güvenlik Görevlisi Personel Alımları Yapıyor!

HSBC Bank Güvenlik Görevlisi Personel Alımları Yapıyor!

HSBC Bank yaptığı banka personel alımları duyurusunda güvenlik görevlisi ihtiyacını bildirdi.

-

HSBC Bank yaptığı banka personel alımları duyurusunda güvenlik görevlisi ihtiyacını bildirdi.

HSBC Bank Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

HSBC Bank banka iş ilanları kapsamındaki duyurusunda açık pozisyonun Koruyucu Güvenlik Uzman Yardımcılığı olduğunu bildirdi. Banka tarafından yapılan duyuruda işe alınacak olan yeni personellerin görevleri, hangi şartları yerine getirmeleri gerektiği gibi bilgiler verili. Buna göre güvenlik görevlisi olarak çalışmak üzere banka iş başvurusu yapmak isteyen adayların 5188 sayılı kanun kapsamında Özel Güvenlik Eğitimi almış olması ve bu alanda en az 10 yıllık deneyiminin olması, silahlı güvenlik kimliğinin bulunması, güvenlik sistemleri, kartlı geçiş ve kontrol odası ile ilgili deneyiminin olması, İngilizce biliyor olması, Microsoft Office uygulamalarını kullanıyor olması gerekiyor.

HSBC Bank Adaylarda Hangi Özellikleri Arıyor?

Bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar arasında lise mezunu, üniversitelerin ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun olmak, bankacılık alanında en az 3 yıl deneyiminin olmak, ekip çalışmasına yatkın olmak, zaman yönetimini bilmek, iş disiplini sahibi olmak, stres yönetiminde başarılı olmak, iletişim becerileri gelişmiş olmak, sorumluluk sahibi olmak, empati ve temsil yeteneği olmak, araştırma odaklı olmak çalışıyor olmak gibi özellikler yer alıyor.

HSBC Bank İş Başvurusu Son Tarih Ne Zaman?

HSBC Bank iş ilanları kapsamındaki bu duyuru için 31 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuru yapılabiliyor. Banka tarafından yayınlanan duyuruda ilgili pozisyona dair tüm bilgiler detaylı olarak paylaşılıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-koruyucu-guvenlik-ops-guv-uzman-yrd-2272214

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler