Ana Sayfa Sigorta İş İlanlari Fiba Emeklilik ve Hayat Satış Destek Personelleri Arıyor!

Fiba Emeklilik ve Hayat Satış Destek Personelleri Arıyor!

Fiba Emeklilik ve Hayat AŞ. tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Satış Destek Yetkilisi ihtiyacından bahsedildi.

-

Fiba Emeklilik ve Hayat AŞ. tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Satış Destek Yetkilisi ihtiyacından bahsedildi.

Fiba Emeklilik ve Hayat Yeni Personel Alımları

Fiba Emeklilik ve Hayat tarafından yapılan sigorta iş ilanları kapsamındaki duyuruda Satış Destek ve Sistem Geliştirme Yetkilisi alımı yapılacağı belirtildi. Fiba Sigorta yaptığı duyuruda sigorta iş başvurusu yapacak olan adayların sigortacılık alanında satış destek departmanlarında en az 4 yıllık deneyim sahibi olmasını istiyor.

Adaylarda Aranan Özellikler Nelerdir?

Kariyer planına bu alanda devam edecek olan adayların ayrıca ileri seviyede Excell kullanıyor olması, ileri seviyede İngilizce bilmesi, sunum hazırlama, sunum yapma, proje geliştirme, satış, pazarlama, organizasyon ve analiz gibi konularda yetkinlik sahibi olması, projelerin uygulanmasında ve geliştirilmesinde etkin rol alabilecek olması, karar verme, analitik düşünme ve sorun çözme özelliklerinin bulunması gerekiyor. Fiba Emeklilik ve Hayat adayların sözlü ve yazılı iletişimde başarılı olmasını, planlı çalışacak ve motivasyonu yüksek olmasını, iş takibinde başarılı olmasını da istiyor. İstanbul – Anadolu yakasında ikamet diyor olmak a bir diğer şart olarak göze çarpıyor.

Fiba Emeklilik Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

Fiba Emeklilik ve Hayat AŞ.’nin yaptığı iş ilanları yeni personel alımları duyurusunda işe alınacak olan yeni personellerin üstlenmesinin beklendiği görevler detaylı olarak belirtiliyor. Sigorta satış yetkilisi iş başvuruları 18 Mayıs 2019 tarihine kadar Fiba Emeklilik tarafından kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/fiba-emeklilik-ve-hayat-a-s-satis-destek-ve-sistem-gelistirme-yetk-yont-2267296

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,399TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler