Ana Sayfa Banka İş İlanları Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Personel Alımları!

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Personel Alımları!

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Personel Alımları! Detaylar İçin...

-

Garanti BBVA, İstanbul Anadolu Yakası şubelerinde banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Müşteri Danışmanlığı olduğunu bildirdi.

Garanti BBVA Yeni Müşteri Danışmanları Arıyor

Garanti BBVA banka iş ilanları ile yeni personel ihtiyacını duyurdu. Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özellikler ve niteliklerden de bahsedildi. Adaylarda aranan öncelikli şart İstanbul’da ikamet ediyor olmaları gerektiği… Kariyer planına bankacılık alanında müşteri temsilcisi olarak devam etmek isteyen kişilerin;

  • Tüm adayların en az lisans mezunu olmaları
  • Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 1 seneliğine tecil ettirmiş olmaları,
  • Her zaman güler yüzlü, pozitif olmaları,
  • İnsan ilişkilerinin iyi olması,
  • İkna etme yeteneklerinin gelişmiş olması,
  • Segem sertifikası olması gerekmektedir.

İş başvurusu sonucunda işe alınacak olan yeni personeller Garanti BBVA’nın İstanbul (Anadolu Yakası)‘ndaki şubelerinde görev yapacaklar.

Garanti BBVA İş Başvuruları Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Garanti BBVA iş ilanları ile işe alacağı personellerin başvurularını 31 Mart 2020 tarihine kadar kabul ediyor. Adaylar işe alındıktan sonra şubelerde müşterilerin para yatırma, çekme, fatura ödeme, çek – senet ödeme, bankacılık ürünlerinin müşterilere tanıtılması ve satışının gerçekleştirilmesi, gerekirse bu aktivitelerin müşteri ziyaretleri gerçekleştirilerek yerine getirilmesi, dijital bankacılık kanalları hakkında bilgilendirme yaparak müşterilerin bu kanalları kullanmasının sağlanması gibi görev ve sorumluluklar alacalardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bbva-musteri-danismani-istanbul-anadolu-yakasi-2183892

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,405BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler