Banka İş İlanları Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Personel Alımları!

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Personel Alımları!

Garanti Bankası banka iş ilanları ile yayınladığı duyurusunda Müşteri Danışmanı personellere ihtiyaç olduğunu bildirdi.

Son Güncelleme:

Garanti Bankası banka iş ilanları ile yayınladığı duyurusunda Müşteri Danışmanı personellere ihtiyaç olduğunu bildirdi.

Garanti Bankası’nın Müşteri Danışmanlarında Aradığı Şartlar

Garanti Bankası banka personel alımları kapsamında istihdam sağlayacağı açık pozisyonun Müşteri Danışmanlığı olduğunu bildirdi. Banka tarafından yapılan duyuruda Yozgat ilinde ikamet eden ve bankacılık sektöründe kariyer planlayan kişilerin banka iş başvurusu yapabilecekleri belirtiliyor. Başvuru sahiplerinde aranan şartlar da Garanti Bankası tarafından detaylı olarak açıklandı.

Buna göre adayların en az üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması ve Yozgat ilinde yaşıyor olması gerekiyor. Adaylarda aranan diğer şartlar ve özellikler tercihen Segem Sertifikası sahibi olmaları, kendilerini pozitif, güler yüzlü ve sabırlı olarak niteliyor olmaları, iletişim becerilerinin gelişmiş olması, ikna konusunda başarılı olduklarına inanmaları, müşteri ilişkilerini başarılı bir şekilde yürütecek olmaları, erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 1 yıl erteletmiş olmaları şeklinde sıralanıyor.

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı İş Başvuruları

Garanti Bankası iş ilanları ile duyurduğu Müşteri Danışmanı alımları için başvuruları 7 Haziran 2019 tarihine kadar kabul etmeye devam edecek. İşe alına yeni personeller sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. Şubeye gelen müşterilerin para yatırma, para çekme, para transferi, çek – senet, fatura ödemesi yapma gibi işlemlerini yapmak, müşterilere Garanti Bankası’nın ürün ve hizmetlerini tanıtmak, satışını sağlamak, gerekmesi halinde müşteri ziyaretleri yapmak, müşterileri dijital bankacılık kanallarına yönlendirmek gibi görevler alacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-musteri-danismani-yozgat-2281158

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,215TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler