Anasayfa Banka İş İlanları HSBC Bank Bireysel Müşteri Temsilcileri Aradığını Duyurdu!

HSBC Bank Bireysel Müşteri Temsilcileri Aradığını Duyurdu!

HSBC Bank Bireysel Bankacılık Uzman Müşteri Temsilcisi alımı yapacağını banka iş ilanları ile duyurdu.

HSBC Bank Bireysel Bankacılık Uzman Müşteri Temsilcisi alımı yapacağını banka iş ilanları ile duyurdu.

HSBC Bank Yeni Personel Alımları Yapıyor

HSBC Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Bireysel Bankacılık biriminde görev verilecek uzman müşteri temsilcilerinin arandığı duyuruldu. Banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu da aynı duyuruda bildirildi. Adayların öncelikle üniversite mezunu olması gerekiyor. Başvuru sahipleri Global Premier eğitimlerine katılacak ve eğitim sonundaki banka sınavı sürecini başarıyla tamamlarlarsa değerlendirmeye alınacaklar. Kariyer planları dahilinde bankacılık sektöründe ilerlemek olan kişilerin ayrıca bireysel bankacılık ürünleri ve hizmetleri, bankacılık mevzuatları ve prosedürleri ile ilgili bilgi sahibi olmaları, finansal piyasalara ve finans araçlarına hakim olmaları, yatırım araçları, satış yönetimi konularında bilgili olmaları, tercihen SPK Düzey 1 ve Temel Düzey Müşteri lisanlarına sahip olmaları, SEGEM ve BES sertifikalarının olması gerekiyor.

HSBC Bank Başvuru Sahiplerinde Hangi Nitelikleri Arıyor?

HSBC Bank bünyesinde çalışacak olan kişilerde aranan nitelikler de banka iş ilanları kapsamında olan bu duyuruda belirtildi. Buna göre adayların bireysel bankacılık ile ilgili en az 2 yıl deneyiminin olması, iletişim ve ikna kabiliyetlerinin gelişmiş olması, analitik düşünce yapısı sahibi olması, zaman yönetiminde başarılı olması, tercihen İngilizce biliyor olması, ekip çalışmasına yatkın olması HSBC Bank tarafından istenenler arasında yer alıyor. İşe alınacak olan yeni personeller İstanbul Etiler, Tarabya ve Yeniköy şubelerinde çalışacaklar. HSBC Bank iş başvuruları 25 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-bireysel-bankacilik-uzman-musteri-temsilcisi-2209031

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

1 × three =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,578BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,218TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,551TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler