Banka İş İlanları Garanti Bankacı Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımları!

Garanti Bankacı Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımları!

Garanti Bankası yaptığı banka iş ilanları duyurusunda yeni personel ihtiyacından bahsetti.

Son Güncelleme:

Garanti Bankası yaptığı banka iş ilanları duyurusunda yeni personel ihtiyacından bahsetti.

Garanti Bankası Öğrenci Personel Alımları Yapacağını Duyurdu

Garanti Bankası bünyesinde çalışmak üzere Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapılacağı banka personel alımları kapsamında duyuruldu. İşe alımlar için banka iş başvurusu yapacak olan adaylar üniversite öğrencisi olabildikleri gibi, Meslek Yüksek Okulu ya da lisans bölümü mezunu da olabiliyorlar. Garanti Bankası Çağrı Merkezi’nde görev yapacak olan yeni personellerin Sivas ilinde ikamet ediyor olması gerekiyor. Banka tarafından yapılan duyuruda kariyer planlarında bankacılık sektöründe yer almak bulunan başvuru sahiplerinin 30 yaşını aşmamış olması, günlük 6.5 saat olmak üzere haftanın 6 günü çalışmaya müsait olması, iletişim yeteneklerinin güçlü, ikna konusunda başarılı, satış yapabileceğine inanan ve istekli olması gerekiyor. Banka iş başvurusu yapacak erkek adaylarda aranan şart askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl olmak üzere tecil ettirmiş olmaları gerekiyor.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcilerinin Görevleri

Banka iş ilanları kapsamında yapılan duyuruya başvuru yaparak Garanti Bankası’nda çalışmaya başlayan yeni personeller telefon aracılığıyla bankacılık hizmeti almak isteyen kişilere bu hizmeti vermek, Garanti Bankası ürünlerinin tanıtım, pazarlama ve satışını gerçekleştirmek, müşterilerden gelen soru, şikayet ve talepleri ilgili birimlere iletmek gibi görevler üstlenecekler. Yeni personeller Garanti Bankası’nın kadrolu çalışanı olacaklar ve Banka’nın Genel Müdürlük ile Çağrı Merkezi birimlerinde çalışacaklar. Garanti Bankası iş başvurusu yapmak isteyenlerin başvuruları 2 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-sivas-1427743

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,215TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler