Ana SayfaSigorta İş İlanlariAxa Emeklilik Evinden Çalışacak Satış Personelleri Arıyor!

Axa Emeklilik Evinden Çalışacak Satış Personelleri Arıyor!

Axa Emeklilik sigorta iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede Home Office çalışacak Satış Kanal Sorumlusu personeller aradığını duyurdu.

-

Axa Emeklilik sigorta iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede Home Office çalışacak Satış Kanal Sorumlusu personeller aradığını duyurdu.

Home Office Satış Kanal Sorumlusu Personel Alımı Detayları

Axa Emeklilik tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Van ilinde görev alacak yeni personeller arandığı bildirildi. Yeni personellerin Van’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Home Office yani kendi evinden çalışacak olan kişiler Satış Kanal Sorumlusu olarak görev yapacaklar. Axa Emeklilik sigorta iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özelliklerin ve niteliklerin neler olduğunu, hangi şartları yerine getirmelerinin istendiğini, işe alınmaları halinde hangi görevleri alacaklarını ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu da belirtti. Buna göre kariyer hedeflerine yön vermek üzere sigortacılık sektöründe çalışmak isteyen yeni personellerin öncelikle üniversite mezunu olması gerekiyor. Adayların ayrıca tercihen elementer sigorta ürünleri ve branşında deneyim sahibi olması, iletişim yeteneğinin gelişmiş olması, ikna konusunda başarılı olması, satış odaklı ve müşteri memnuniyeti esasıyla çalışacak olması, iş takibinde başarılı olması da gerekiyor.

Axa Emeklilik Yeni Personel İş Başvurusu Son Tarih

Axa Emeklilik iş ilanları kapsamında yaptığı duyuru ile işe alacağı yeni personellere sorumlusu olduğu bankalarla acentelerin prim üretimlerinin, hasar oranlarının ve performans oranlarının takip edilmesi, pazarlama ihtiyaçlarının karşılanması, satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi gibi görevler verecek. Axa Emeklilik iş başvuruları 20 Nisan 2019 tarihine kadar yapılabiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/axa-emeklilik-satis-kanal-sorumlusu-van-home-office-2247733

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler