Ana SayfaDiğer İş İlanlarıAnkara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Çeşitli Pozisyonlara Personel Alımı Yapıyor!

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Çeşitli Pozisyonlara Personel Alımı Yapıyor!

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda yeni personellerin işe alınacağı bildirildi.

-

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda yeni personellerin işe alınacağı bildirildi.

Kamuda Çalışacak Çeşitli Pozisyonlarda Personeller Aranıyor

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi tarafından Devlet Personel Başkanlığı’na yollanan yazıda üniversite bünyesinde işçi olarak görev verilme üzere personel alımı yapılacağı, alımların Türkiye İş Kurumu yani İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirileceği, ilana başvuruların 15 Nisan 2019 tarihinde başladığı ve 19 Nisan 2019 tarihine kadar devam edeceği bildirildi. Kamu iş ilanları kapsamında İŞKUR’da kaydı olan kişilerin işe alınacağı bu duyuru ile temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, ısıtma ve havalandırma operatörü, elektrikçi, bilgisayar teknolojileri teknisyeni, şoför, bahçıvan, engelli işçi temizlik görevlisi, eski hükümlü temizlik görevlisi alımları yapılacak. Bu duyuruyla ilgilenenler sürekli işçi olarak görevlendirilecekler. Başvuruları İŞKUR’a online ya da bizzat yapılacak.

Kamu Personel Alımlarında Aranan Şartlar Nelerdir?

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesinde çalışmak isteyen, kamu kadrosunda kariyer planlayan kişilerin TC vatandaşı olması, 18 yaşını tamamlamış olması, İŞKUR ilanında belirtilen bölümlerden mezun olması, kanunda belirtilen suçlardan ceza almamış olması, kamu haklarından bir sebeple mahrum bırakılmamış olması, hakkında gerçekleştirilecek olan güvenlik soruşturmasında herhangi bir sorunla karşılaşılmayacak olması, SGK’dan emeklilik veya malullük aylığı almıyor olması gerekiyor. Yapılan duyuruda her pozisyon için aranan özel şartlar da detaylı olarak bildiriliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?ee30119c-779d-4823-88a1-d1d184504856

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,395BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler