Burgan Bank Direkt Satış Temsilcisi Alımı Yapıyor!

Burgan Bank Direkt Satış Temsilcisi Alımları Yapacağını Duyurdu! Detaylar İçin...

0
Burgan Bank Direkt Satış Temsilcisi Alımları Yapacağını Duyurdu!

Burgan Bank banka iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede Direkt Satış Temsilcisi ihtiyacını duyurdu.

Burgan Bank Yeni Personel Alımları Yapıyor

Burgan Bank banka personel alımları duyurusu yaparak açık pozisyonun Direkt Satış Temsilciliği olduğunu, bu pozisyona başvuru yapacak olan adayların sahip olmasını istediği özellikleri, başvuru şartlarını, son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu, Direkt Satış Temsilcisinin görevlerini bildirdi. Banka iş başvurusu yaparak işe alınan kişiler Burgan Bank Direkt Satış ve Tüketici Finansmanı departmanında çalışacaklar. Adayların İstanbul’da ikamet etmesi öncelikli şart olarak belirtiliyor. Kariyer planında bankacılık sektöründe görev almak bulunan kişilerin en az Meslek Yüksek Okulu mezunu olması gerekiyor.

Burgan Bank İş Başvurularında Hangi Şartları Arıyor?

Burgan Bank iş ilanları arasında olan bu duyuruyla ilgilenen kişilerin

  • Saha satışında en az 3 yıl deneyimli olması,
  • Tercihen BES sertifikasının olması,
  • Birebir satış konusunda başarılı olacağına inanması,
  • İkna yeteneği gelişmiş, insan ilişkileri güçlü, hızlı çalışan, dinamik ve azimli, diksiyonu düzgün, yoğun iş temposunda çalışabilecek,
  • Esnek çalışma saatlerinde sıkıntı yaşamayacak olması gerekiyor.
İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

İş başvurusu sahibi erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olması da Burgan Bank tarafından istenenler arasında yer alıyor.

Son Başvuru Ne Zaman?

Burgan Bank iş başvuruları 12 Mayıs 2020 tarihine kadar kabul edilecek. Yeni personeller Burgan Bank’ın tüketici kredisi ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışından sorumlu olacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-direkt-satis-temsilcisi-istanbul-1828108

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın