Banka İş İlanları Aktif Bank Bankacılık Operasyonları Uzman Yardımcısı Arıyor!

Aktif Bank Bankacılık Operasyonları Uzman Yardımcısı Arıyor!

Aktif Bank yaptığı banka personel alımları duyurusunda açık pozisyonun Bankacılık Operasyonları Uzman Yardımcılığı olduğunu bildirdi.

Son Güncelleme:

Aktif Bank yaptığı banka personel alımları duyurusunda açık pozisyonun Bankacılık Operasyonları Uzman Yardımcılığı olduğunu bildirdi.

Aktif Yatırım Bankası Yeni Personel Alımları

Aktif Bank tarafından yapılan banka iş ilanları bilgilendirmesinde Bankacılık Operasyonları Uzman Yardımcısı arandığı bildirildi. Aktif Yatırım Bankası banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aradığı özellikleri ve nitelikleri, son başvuru tarihini, yeni personellerin görevlerini de ayrıntılı olarak belirtti. Aktif Bank bünyesinde çalışmak ve bankacılık alanında kariyer planına devam etmek isteyen yeni personellerin üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Fe – Edebiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi gibi bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Adayların ayrıca 24 yaşını geçmemiş olması, ileri seviyede İngilizce biliyor olması, Aktif Bank Genel Müdürlüğü’nde çalışarak kendini geliştirmek istiyor olması da isteniyor.

Aktif Bank Diğer Hangi Özellikleri Arıyor?

Aktif Yatırım Bankası iş başvurusu yapan ve bünyesinde çalışmak isteyen kişilerde gelişime, yeniliklere ve öğrenmeye açık olmak, analitik ve hızlı düşünebilmek, dikkatli, özenli ve iş takibinde başarılı olarak çalışabilmek, işinde sonuç odaklı çalışmayı benimsemiş olmak, raporlama ve sunum konularında başarılı olmak ve Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanıyor olmak gibi özellikler arıyor. Aktif Bank iş ilanları arasında olan bu duyuruyla ilgilenen kişilerin ekip çalışmasına uyum sağlayacak olması da istenenler arasında bulunuyor. Aktif Bank iş başvuruları İnsan Kaynakları departmanı tarafından 23 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-bankacilik-operasyonlari-uzman-yardimcisi-2231784

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,429BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,622TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,533TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler