Ana SayfaSigorta İş İlanlariEureko Sigorta Raporlama Uzmanlarını İşe Alacak!

Eureko Sigorta Raporlama Uzmanlarını İşe Alacak!

Eureko Sigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları duyurusunda Yönetim Raporlama Uzman Yardımcısı personeller arandığı bildirildi.

-

Eureko Sigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları duyurusunda Yönetim Raporlama Uzman Yardımcısı personeller arandığı bildirildi.

Eureko Sigorta Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Eureo Sigorta yaptığı sigorta personel alımları duyurusu ile yeni personellere ihtiyacı olduğunu, açık pozisyonun Yönetim Raporlama Uzman Yardımcılığı olduğunu, başvuru şartlarını, yeni personellerin hangi görevleri üstleneceklerini başvuruların hangi son tarihe kadar kabul edildiğini belirtti.

Eureko Sigorta, sigorta iş başvurusu yapacak olan kişilerin 4 yıllık eğitim veren üniversite bölümlerinden mezun olmasını, mezun olması tercih edilen bölümlerin İstatistik, Matematik Mühendisliği gibi bölümler olmasını, tercihen sigortacılık sektöründe ve raporlama konusunda en az 2 yıllık deneyim sahibi olmasını, Microsoft Office, Access, SQL gibi programları çok iyi derecede kullanıyor olmasını istiyor.

Kariyer planında sigorta sektöründe ilerlemek olan adayların ayrıca ileri düzeyde İngilizce biliyor olması, analitik düşünce yapısı sahibi, çözüm odaklı çalışabilen, iletişim yönü güçlü, planlamada ve organizasyonda başarılı olması da gerekiyor. başvuru yapacak olan adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması gerektiği de Eureko Sigorta tarafından belirtilenler arasında yer alıyor.

Eureko Sigorta İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Eureko Sigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları içinde bulunan bu duyuruya başvuru yaparak işe alımı sağlanan yeni personeller şirketin gelişen rapor ihtiyaçlarının karşılanmasında görev alacaklar. Eureko Sigorta iş başvuruları 12 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/eureko-sigorta-a-s-yonetim-raporlama-uzman-yardimcisi-uzmani-2263179

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler