Ana Sayfa Banka İş İlanları HSBC Bank Güvenlik Görevlisi Yardımcıları Arıyor!

HSBC Bank Güvenlik Görevlisi Yardımcıları Arıyor!

HSBC Bank yaptığı banka personel alımları duyurusunda yeni personelleri işe alacağını haber verdi.

-

HSBC Bank yaptığı banka personel alımları duyurusunda yeni personelleri işe alacağını haber verdi.

HSBC Bank Yeni Personel Alımları Yapıyor

HSBC Bank banka iş ilanları kapsamında Koruyucu Güvenlik Uzman Yardımcısı personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylar şartları yerine getirdikleri tespit edilerek işe alınmaları halinde HSBC Bank Genel Müdürlük ve ek hizmet binalarında genel güvenliğin sağlanmasına destek verecekler. Gerekli kontrollerin yapılmasından, diğer güvenlik çalışanlarının etkin ve verimli olarak çalışmasının sağlanmasından sorumlu olacaklar. Kariyer hedefleri doğrultusunda ir bankada güvenlik görevlisi olmak üzere başvuru yapacak olan kişilerin 5188 sayılı kanun kapsamında en az 10 yıl deneyim sahibi olması, bankacılık sektöründe 3 yıl deneyimli olması, ekip çalışmasına yatkın olması, zaman yönetiminde başarılı olması, iş disiplini sahibi, stresli ortamda çalışmaya alışkın, iletişim becerileri gelişmiş, doğru zamanda doğru kararlar verebilecek yetkinliğe sahip olması, empati yeteneğinin gelişmiş olması, sorunların bütününü görebiliyor olması, HSBC Bank’ı en iyi şekilde temsil edebilecek olması, araştırmacı olması gerekiyor.

HSBC Bank Güvenlik Görevlisi İş Başvuruları

HSBC Bank iş ilanları dahilinde olan bu duyuruya başvuru yapacakların başvuruları 31 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilecektir. Banka tarafından yapılan bilgilendirmede tüm detaylardan bahsedildi. İşe alımı sağlanan yeni personeller HSBC Bank bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak görev yapacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-koruyucu-guvenlik-ops-guv-uzman-yrd-2272214

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,399TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler