Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Kalkınma Bankası Avukat Alımları Yapıyor!

Türkiye Kalkınma Bankası Avukat Alımları Yapıyor!

Türkiye Kalkınma Bankası tarafından yapılan banka personel alımları ile Avukat alımları yapılacağı duyuruldu.

-

Türkiye Kalkınma Bankası tarafından yapılan banka personel alımları ile Avukat alımları yapılacağı duyuruldu.

Türkiye Kalkınma Bankası Yeni Personeller Arıyor

Türkiye Kalkınma Bankası yaptığı banka iş ilanları duyurusunda Avukat olarak görev yapacak yeni personelleri işe alacağını duyurdu. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan şartların neler olduğu, başvuru sahiplerinin hangi özelliklere uygun olması gerektiği, Türkiye Kalkınma Bankası bünyesinde görev alanlarının neler olacağı, son başvuru tarihinin ne zaman olduğu gibi detaylara da aynı duyuruda yer verildi. Kariyer planında bir bankada görev almak olan iş başvurusu sahiplerinin öncelikle 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun olması gerekiyor. Adaylarda aranan bir diğer şart en az 3 yıl, en çok 6 yıl olmak üzere deneyim sahibi olmaları şeklinde göze çarpıyor.

Türkiye Kalkınma Bankası Yeni Personellerin Görevleri

Türkiye Kalkınma Bankası’nda çalışmak üzere iş başvurusu yapacak avukatlar icra takibi davalarında ipoteklerin paraya çevrilmesi ve iş davalarına bakacaklar. Banka tarafından yapılan iş ilanları ile belirtilen detaylar arasında yeni personellerin şehir dışına çıkmak için bir engellerinin olmaması gerektiği, daha önce icra takibi ve iş davalarında görev almış olmaları istediği de bildiriliyor. Türkiye Kalkınma Bankası iş başvurusu yapacak olan kişiler 15 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin tam ve doğru bildirilmesi İnsan Kaynakları birimi tarafından yapılacak geri dönüşlerde önem taşıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-kalkinma-bankasi-a-s-avukat-2289872

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler