Ana Sayfa Diğer İş İlanları TÜBİTAK 118 Yeni Personeli İşe Alacağını Duyurdu!

TÜBİTAK 118 Yeni Personeli İşe Alacağını Duyurdu!

TÜBİTAK bünyesindeki BİLGEM Teknoloji Enstitüsü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda yeni personel alımları bildirildi.

-

TÜBİTAK bünyesindeki BİLGEM Teknoloji Enstitüsü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda yeni personel alımları bildirildi.

TÜBİTAK – BİLGEM Personel Alımı Detaylarını Bildirdi

TÜBİTAK’a bağlı BİLGEM tarafından iş ilanları kapsamında bir duyuru yapıldı. Duyuruda yürütülmekte olan ve yürütülecek olan projelerde görev verilmek üzere yeni personel alımları yapılacağı, bu kapsamda işletim sistemi yazılımında ve geliştirilmesinde ve diğer pek çok pozisyonda çalışmak üzere yeni personellerin işe alınacağı belirtildi. BİLGEM’in duyurusunda 118 kişinin işe alınacağı, işe alınacak olan yeni kamu personellerinin Gebze – Kocaeli lokasyonunda çalışacakları da bildirildi. Adaylarda aranan özelliklerden ve hangi şartları yerine getirmesinin istendiğine de değinildi. Kamuda kariyer yapmak isteyen ve bu duyuruya başvuru yapacak adayların 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Adaylarda aranan diğer şartlar arasında olan pozisyona dair detaylar duyuruda paylaşıldı.

Adaylarda Aranan Diğer Özellikler Nelerdir?

TÜBİTAK bünyesinde çalışmak üzere istihdam edilecek olan yeni personellerin kamu haklarından mahrum edilmemiş olması, erkek adayları askerliğini yapmış olması, çalışmasına engel bir akıl ve bulaşıcı hastalığının olmaması, kanunda belirtilen suçlardan herhangi birinden ceza almamış olması, KPSS’den ilgili puan türlerinden istenen puana sahip olması istenirken, her pozisyona dair özel şartlardan da bahsedildi. BİLGEM kamu personel alımları ile ilgili tüm detayların bilgem.tubitak.gov.tr – tubitak.gov.tr internet adreslerinden takip edilebileceği de duyuruda verilen bilgiler arasında yer aldı.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?71559494-2e2d-4482-8b7a-e24cc6191328

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,399TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler