TÜBİTAK 118 Yeni Personeli İşe Alacağını Duyurdu!

TÜBİTAK bünyesindeki BİLGEM Teknoloji Enstitüsü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda yeni personel alımları bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

TÜBİTAK bünyesindeki BİLGEM Teknoloji Enstitüsü tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda yeni personel alımları bildirildi.

TÜBİTAK – BİLGEM Personel Alımı Detaylarını Bildirdi

TÜBİTAK’a bağlı BİLGEM tarafından iş ilanları kapsamında bir duyuru yapıldı. Duyuruda yürütülmekte olan ve yürütülecek olan projelerde görev verilmek üzere yeni personel alımları yapılacağı, bu kapsamda işletim sistemi yazılımında ve geliştirilmesinde ve diğer pek çok pozisyonda çalışmak üzere yeni personellerin işe alınacağı belirtildi. BİLGEM’in duyurusunda 118 kişinin işe alınacağı, işe alınacak olan yeni kamu personellerinin Gebze – Kocaeli lokasyonunda çalışacakları da bildirildi. Adaylarda aranan özelliklerden ve hangi şartları yerine getirmesinin istendiğine de değinildi. Kamuda kariyer yapmak isteyen ve bu duyuruya başvuru yapacak adayların 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Adaylarda aranan diğer şartlar arasında olan pozisyona dair detaylar duyuruda paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor!

Adaylarda Aranan Diğer Özellikler Nelerdir?

TÜBİTAK bünyesinde çalışmak üzere istihdam edilecek olan yeni personellerin kamu haklarından mahrum edilmemiş olması, erkek adayları askerliğini yapmış olması, çalışmasına engel bir akıl ve bulaşıcı hastalığının olmaması, kanunda belirtilen suçlardan herhangi birinden ceza almamış olması, KPSS’den ilgili puan türlerinden istenen puana sahip olması istenirken, her pozisyona dair özel şartlardan da bahsedildi. BİLGEM kamu personel alımları ile ilgili tüm detayların bilgem.tubitak.gov.tr – tubitak.gov.tr internet adreslerinden takip edilebileceği de duyuruda verilen bilgiler arasında yer aldı.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?71559494-2e2d-4482-8b7a-e24cc6191328

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.